Lista seriali, które pojawią się na Netfliksie w lutym

"Altered Carbon" (Fot. Netflix)

0

W lutym na Netfliksie pojawi się "Altered Carbon", "Everything Sucks!" i jeszcze kilka produkcji platformy. A poza tym będą nowe dokumenty i filmy, zaś do seriali pokazywanych co tydzień dołączy "Flash".

W serwisie Netflix w lutym zadebiutuje długo oczekiwana nowość - serial science fiction "Altered Carbon", porównywany przed premierą do "Blade Runnera". Inne oryginalne produkcje platformy, które zostaną udostępnione w tym miesiącu, to seriale "Everything Sucks!", "Seven Seconds" i "Marseille" (sezon 2), a także programy "Queer Eye", "The Joel McHale Show with Joel McHale" i nowy wywiad Davida Lettermana.

Będą również dokumenty, m.in. "Pierwszy zespół: Juventus FC" i "Coach Snoop", w którym popularny raper zostanie trenerem futbolu dla dzieciaków.

Co poza tym? Całe sezony seriali "Damnation" i "The Frankenstein Chronicles", a także cotygodniowe dostawy nowych odcinków "Riverdale", "Dynastii", "The Flash" (start od 1 lutego), "The Good Place", "Czarnej listy", "Star Trek: Discovery" i "Black Lightning".

Będą też filmy - od 1 lutego m.in. "8. Mila", "American Gangster", "Człowiek z blizną", "Zawód szpieg" i "Szakal", a od 12 lutego "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie".

Oto lista premier serialowych Netfliksa zapowiedzianych na luty 2018:

1 lutego
"Damnation" (sezon 1)

2 lutego
"Altered Carbon" (sezon 1)
"Coach Snoop" (sezon 1)

7 lutego
"Queer Eye" (sezon 1)

8 lutego
"My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman" - George Clooney

15 lutego
"Re:Mind" (sezon 1)

16 lutego
"Everything Sucks!" (sezon 1)
"First Team: Juventus" (sezon 1)

18 lutego
"The Joel McHale Show with Joel McHale"

20 lutego
"The Frankenstein Chronicles" (sezony 1-2)

23 lutego
"Seven Seconds" (sezon 1)
"Marseille" (sezon 2)
"Ugly Delicious" (sezon 1)