8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0

Rola matki Offred obsadzona w "Opowieści podręcznej". Zwiastun i data premiery 2. sezonu "Sneaky Pete'a". Paul Bettany jednak nie będzie księciem Filipem w "The Crown". A oprócz tego "Little Drummer Girl", "Damnation" i nie tylko.

1. Rola matki Offred obsadzona w "Opowieści podręcznej". Matkę Offred, Holly, zagra Cherry Jones. Po raz pierwszy zobaczymy ją w 3. odcinku nowego sezonu. Nie wiadomo, czy pojawi się we flashbackach, czy w mrocznej teraźniejszości.

2. Zwiastun i data premiery 2. sezonu "Sneaky Pete'a". Serial wraca 9 marca z 10-odcinkowym 2. sezonem. Po tym co się wydarzyło w finale 1. sezonu, fałszywy Pete (Giovanni Ribisi) będzie musiał szybko myśleć, jak uratować przybraną rodzinę.

3. Paul Bettany jednak nie będzie księciem Filipem w "The Crown". Znany z "Pięknego umysłu" aktor wycofał się z negocjacji. Powodem był konflikt w harmonogramach. Poszukiwania nowego księcia Filipa trwają.

4. Damien Chazelle stworzy serial dla Apple. Reżyser "La La Land" tworzy już paryski musical dla Netfliksa, teraz dojdzie do tego jeszcze tajemniczy serial dla platformy Apple, który Chazelle sam napisze i wyreżyseruje. Nie ma żadnych szczegółów dotyczących fabuły, wiemy jedynie, że w ekipie znajdą się dwaj producenci "La La Land", Jordan Horowitz i Fred Berger.

5. Michael Shannon dołącza do obsady "Little Drummer Girl". Michael Shannon wcieli się w izraelskiego superszpiega w serialu BBC i AMC "Little Drummer Girl" ("Mała doboszka"). To kolejna po "Nocnym recepcjoniście" adaptacja powieści Johna le Carré.

6. "Damnation" skasowane po jednym sezonie. Telewizja USA Network skasowała serial zaraz po finale 1. sezonu.

7. Spin-off "Chirurgów" wreszcie ma tytuł. Serial o strażakach z Seattle będzie nazywał się "Station 19". Premiera 22 marca.

8. Joanne Whalley matką Daredevila. Znana z "Wolf Hall" aktorka pojawi się w roli matki Matta Murdocka, Siostry Maggie.