Decydujące starcie w "The Walking Dead". Zwiastun, plakaty i opis drugiej połowy 8. sezonu

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Rick i Negan szykują się do ostatecznego starcia w cieniu wielkiej tragedii. Zobaczcie, co czeka bohaterów "The Walking Dead" w kolejnych odcinkach 8. sezonu.

Jesienny finał "The Walking Dead" zapamiętaliśmy przede wszystkim ze względu na szokujący twist z udziałem Carla (Chandler Riggs), którego ugryzienie zaskoczyło nie tylko widzów, ale i samych aktorów. Lauren Cohan i Andrew Lincoln powiedzieli "Entertainment Weekly", że nie spodziewali się takiego zwrotu akcji i że nadal trudno im w to uwierzyć. Wtórował im Norman Reedus: "Szczerze mówiąc, zawsze myślałem, że Chandler będzie ostatnim ocalałym".

Wiemy już, że do tego na pewno nie dojdzie, ale zanim Carla spotka smutne przeznaczenie, czeka nas jeszcze emocjonalne pożegnanie z tym bohaterem. Zobaczymy je w pierwszym odcinku po zimowej przerwie, który będzie jednym z najdłuższych w historii serialu - potrwa aż 82 minuty. Czego możemy się po nim spodziewać?

Na pewno nikomu nie będzie lekko. Jak czytamy w oficjalnym opisie: "Alexandria została zniszczona, Wzgórze otoczone, a Królestwo podzielone - połowa mieszkańców nie żyje, a druga jest pod kontrolą Zbawców". Tymczasem Rick musi się zmagać z osobistą tragedią; Aaron i Enid trafili do Oceanside, nie wiedząc, czy znajdą tam przyjaciół; a Gabriel próbuje pomóc doktorowi Carsonowi dostać się na Wzgórze. Swoje problemy ma też Maggie, która stawia czoło moralnym wątpliwościom towarzyszącym przywództwu podczas wojny.

Premiera 9. odcinka "The Walking Dead" w FOX Polska 26 lutego. Poniżej zapowiedź oraz plakaty promujące ostatnie starcie pomiędzy Rickiem i Neganem.

The Walking Dead sezon 8

The Walking Dead sezon 8

The Walking Dead sezon 8

REKLAMA