6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Castle" (Fot. ABC)

Stana Katic o pożegnaniu z "Castle". Chyna Layne z awansem w obsadzie "She's Gotta Have It". Helen Mirren zagra Katarzynę Wielką w nowym miniserialu. Najpopularniejsze kanały filmowo-serialowe w Polsce.

1. "To bolało" - mówi Stana Katic o pożegnaniu z "Castle". W rozmowie z "Entertainment Weekly" Stana Katic powiedziała, że było jej przykro, kiedy chciano kontynuować "Castle" bez niej w 2016 roku. "Właściwie to jeszcze wciąż nie jest dla mnie jasne, jak to się stało. To bolało i to było niemiłe zakończenie, ale teraz, prawie dwa lata później... Spotkałam wielu wspaniałych ludzi przy tym projekcie i stworzyliśmy razem coś niezwykłego. Nie co dzień dostajesz serial, który ma 8 sezonów i jest wielkim hitem. To byłaby niedźwiedzia przysługa dla tych ludzi i dla pracy, którą razem wykonaliśmy (...), gdybym nie była za to wdzięczna, bo koniec końców to było coś fantastycznego" - powiedziała aktorka.

2. Chyna Layne z awansem w obsadzie "She's Gotta Have It". Serialowa Shemekka będzie w stałej obsadzie 2. sezonu.

3. Helen Mirren zagra Katarzynę Wielką w nowym serialu. Helen Mirren wcieli się w główną bohaterkę w 4-odcinkowym miniserialu "Catherine the Great", który pokażą stacje Sky i HBO.

4. USA Network rezygnuje z serialu "American Rust". Książka Philippa Meyera "American Rust", opowiadająca o małej, przesiąkniętej przestępczością społeczności w przemysłowej Pensylwanii, jednak nie będzie serialem. USA Network miało problem ze znalezieniem odtwórcy głównej roli.

5. Najpopularniejsze kanały filmowo-serialowe w Polsce. Najpopularniejsze tego typu kanały w 2017 roku to TVP Seriale i Stopklatka. Największy wzrost zaliczył Paramount Channel HD, a największy spadek Universal Channel. Pełną listę znajdziecie tutaj.

6. Reba McEntire została pułkownikiem Sandersem w reklamie KFC. Popularna piosenkarka i aktorka jest pierwszą kobietą, której przypadła w udziale ta rola. Reklama zostanie pokazana podczas finału Super Bowl.

REKLAMA