24 serialowe premiery, które zobaczymy w lutym 2018

"Mozart in the Jungle" (Fot. Amazon)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

W przyszłym miesiącu powrócą m.in. "Homeland", "UnReal" i "Mozart in the Jungle", a poza tym będzie całe mnóstwo nowości, jak "Altered Carbon", "Tu i teraz" czy "Seven Seconds". Przestawiamy wszystkie serialowe premiery lutego.

"A.P. Bio" (nowość NBC) - 1 lutego

>

Serial komediowy NBC, opowiadający o profesorze filozofii z Uniwersytetu Harvarda, który traci szansę na wymarzoną pracę i idzie uczyć biologii w szkole średniej, choć wcale nie chce tego robić i biologia w ogóle go nie interesuje. Kiedy jednak zdaje sobie sprawę, że ma klasę pełną uczniów, postanawia ich wykorzystać do własnych celów. O co chodzi? To przynajmniej w jakimś stopniu zdradzają zwiastuny, z których wyraźnie widać, że te dzieciaki biologii raczej się nie nauczą.

Główną rolę gra Glenn Howerton ("It's Always Sunny in Philadelphia"), w dyrektora szkoły wciela się Patton Oswalt, a ponadto w obsadzie znajdują się Lyric Lewis, Mary Sohn, Aparna Brielle, Jacob McCarthy, Nick Peine i występująca gościnnie Vanessa Bayer.

Pomysłodawcą i showrunnerem jest Mike O'Brien ("Saturday Night Live"), wśród producentów znajdują się także Lorne Michaels, Seth Meyers, Andrew Singer i Michael Shoemaker. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA