8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

"Suits" z zamówieniem na 8. sezon, Patrick J. Adams i Meghan Markle odchodzą. "The Chi" powróci z 2. sezonem. CW zamawia jeszcze sześć pilotów, w tym reboot "Roswell". A oprócz tego "Watchmen", serial Michaela Haneke i nie tylko.

1. "Suits" z zamówieniem na 8. sezon, Patrick J. Adams i Meghan Markle odchodzą. Telewizja USA Network zamówiła 8. sezon serialu "Suits". Powrócą w nim Gabriel Macht, Sarah Rafferty i Rick Hoffman, do których dołączy Dulé Hill. Patrick J. Adams i Meghan Markle opuszczą serial w dwugodzinnym finale 7. sezonu, który zostanie pokazany 25 kwietnia.

2. "The Chi" powróci z 2. sezonem. Showtime ogłosił, że serial Leny Waithe powróci z 2. sezonem i będzie mieć nową showrunnerkę - Ayannę Floyd Davis ("Empire", "Hannibal").

3. "Showtime" kasuje "Dice". Serial Andrew Dice'a żegna się z widzami po dwóch sezonach.

4. "Shut Eye" skasowane po dwóch sezonach. "Wszystkie dobre rzeczy kiedyś się kończą" - napisał na Twitterze Jeffrey Donovan, po tym jak ogłoszono, że to koniec "Shut Eye".

5. CW zamawia jeszcze sześć pilotów, w tym reboot "Roswell". Telewizja CW zamówiła nowe "Roswell", które napisze Carina Adly MacKenzie ("The Originals"). W scenariuszu znajdzie się miejsce dla tematyki imigracji do USA. Oprócz tego zamówienie dostały: adaptacja książki "Skinny Dip" Carla Hiaasena, opowiadającej o kobiecie, która mści się za mężu za to, że próbował ją zabić; "In the Dark", historia niewidomej kobiety, która jest świadkiem zabójstwa przyjaciela dilera; komediodramat "Playing Dead" o przedsiębiorcy pogrzebowym, jego 15 letnim synu i kobiecie, która opuściła ich przed laty, a teraz wraca, by prosić o pomoc w sfingowaniu własnej śmierci; thriller "The End of the World as We Know It" o kosmitach polujących na kryminalistów w Los Angeles; a także "Spencer" - serial oparty na życiu futbolisty Spencera Paysingera.

6. Reżyserka "Pozostawionych" w ekipie "Watchmen". Nicole Kassell wyreżyseruje pilotowy odcinek nowego serialu Damona Lindelofa.

7. Michael Haneke tworzy serial. Zdobywca Oscara Michael Haneke stworzy swój pierwszy serial. Reżyser i scenarzysta nawiązał współpracę z UFA Fiction ("Deutschland 83"), której efektem będzie 10-odcinkowa dystopia "Kelvin's Book". Akcja rozgrywać będzie się w nieodległej przyszłości, a bohaterami będą młodzi ludzie, którzy przeżywają awaryjne lądowanie podczas lotu i po raz pierwszy zostają skonfrontowani z prawdziwym obliczem rodzinnego kraju.

8. Zwiastun 2. sezonu "Marseille". Serial wraca 23 lutego.

REKLAMA