Peter Dinklage i Morgan Freeman rapują w reklamie na Super Bowl

Peter Dinklage i Morgan Freeman (Fot. Doritos)

0

Peter Dinklage i Morgan Freeman udowodnili, że prawdziwa bitwa między ogniem oraz lodem rozegra się pomiędzy chipsami i gazowanym napojem.

Gwiazdor "Gry o tron" Peter Dinklage i legendarny aktor Morgan Freeman wystąpili w reklamie Doritos Blaze i Mountain Dew Ice przygotowanej specjalnie na Super Bowl. Spot nawiązuje do "Gry o tron", a konkretnie do wielkiej walki pomiędzy ogniem i lodem.

Reklama rozpoczyna się od zwrotki Petera Dinklage'a, który w raperskich zmaganiach może liczyć na pomoc Busta Rhymesa. Raper pojawia się w portrecie na ścianie, a zwrotka, którą słyszymy, pochodzi z kawałka "Look at Me Now", który Rhymes nagrał z Chrisem Brownem. Następnie przechodzimy do Morgana Freemana, który od ognia preferuje lód, a do tego rapuje głosem Missy Elliot. Sama raperka również przez chwilę pojawia się w spocie, a kawałek to słynne "Get Your Freak On".

Jak dowiadujemy się z Mashable, Dinklage wykorzystał dzień wolny od zdjęć na planie 8. sezonu "Gry o tron", by nakręcić spot. Ekipa Doritos bezproblemowo dostosowała się do napiętego grafiku aktora. Ten musiał "zaledwie" nauczyć się zwrotki Busta z "Look at Me Now", znać ją wstecz i normalnie, jak podkreśla aktor i umieć wykonać ją z odpowiednim swaggiem. To chyba jeden z najszybszych utworów w historii rapu, więc powinniście mnie za to docenić - stwierdza Dinklage.

Dziennikarzom udało się również zadać pytanie o ostatni sezon "Gry o tron". Oczywiście odtwórca roli Tyriona nie zdradził niczego, bo jak podkreślił, tajemnicę musi trzymać nawet przed najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Powiedział jednak, że lektura ostatnich odcinków była poruszająca i to koniec pewnej ery. Trudno się z tym nie zgodzić.

Reklamy to nie jedyny powód, by wyczekiwać wieczoru Super Bowl z niecierpliwością. Twórcy "This is Us" zapewnili bowiem, że w odcinku pokazanym po wielkim meczu wszystkie tajemnice zostaną wyjaśnione.

Ostatni sezon "Gry o tron" pojawi się na antenie HBO w 2019 roku.