7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

"The Gilded Age", amerykański serial twórcy "Downton Abbey", w 2019 roku. Katherine Heigl dołącza do obsady "Suits". Netflix prezentuje historię nieśmiertelności. A oprócz tego "Tu i teraz", "The Bold Type" i nie tylko.

1. Amerykański serial twórcy "Downton Abbey" w 2019 roku. Telewizja NBC zamówiła 10 odcinków "The Gilded Age" - serialu Juliana Fellowesa, twórcy "Downton Abbey", opowiadającego o nowojorskich bogaczach z końcówki XIX wieku. O projekcie mówi się od 2012 roku, ale ponieważ jego pomysłodawca był zajęty w Wielkiej Brytanii, dopiero teraz dojdzie on do skutku.

2. Katherine Heigl dołącza do obsady "Suits". Katherine Heigl będzie w stałej obsadzie "Suits". Aktorka wcieli się w Samanthę Wheeler, nową partnerkę w Pearson Specter Litt, która stanowi duże wyzwanie dla status quo w firmie i albo okaże się jej najcenniejszym nabytkiem, albo największym wrogiem.

3. Netflix prezentuje historię nieśmiertelności. Z okazji premiery "Altered Carbon" (nasza recenzja serialu tutaj) Netflix wypuścił krótki film o historii nieśmiertelności, którego autorem jest amerykański astrofizyk Neil deGrasse Tyson, autor "Astrofizyki dla zabieganych".

4. Dwie nowe aktorki w obsadzie "Tu i teraz". Do obsady nowego serialu HBO dołączyły Stephanie Arcila ("Mariposa de Barrio") i Erin Carufel ("The Lincoln Lawyer"). Obie dostały role powracające, szczegółów na razie nie podano.

5. Nowe odcinki "Beyond" w HBO GO. Od 31 stycznia w HBO GO pojawiają się nowe odcinki 2. sezonu młodzieżowej produkcji "Beyond". Odcinki będą udostępniane co tydzień. Premiera serialu w HBO3 jest zaplanowana na 21 lutego.

6. "The Bold Type" w serwisie ShowMax. Serial zadebiutuje 14 lutego.

7. Natalie Portman w zapowiedzi "Saturday Night Live". Aktorka poprowadzi program w najbliższą niedzielę.

REKLAMA