"Legion" powraca! Pierwsze fragmenty 2. sezonu w zapowiedzi seriali FX na 2018 rok

"Legion" (Fot. FX)

Stacja FX zaprezentowała wideo z zapowiedziami swoich seriali, które zobaczymy w tym roku. Są w nim pierwsze ujęcia z 2. sezonu "Legionu", a także m.in. "Mayans MC", "Pose" i "Trust".

Nowa produkcja Ryana Murphy'ego, spin-off "Synów Anarchii", serial o rodzinie Gettych, finałowy sezon "The Americans" - to tylko część zapowiedzi FX na najbliższe miesiące, którymi stacja chwali się w materiale promocyjnym.

Najszybciej, bo już w marcu, wracają "Atlanta" oraz "The Americans", premierę będzie mieć także "Trust", czyli serialowa historia rodu Gettych autorstwa twórców filmu "Slumdog. Milioner z przypadku". W kwietniu natomiast zobaczymy 2. sezon "Legionu", w którego pierwszych fragmentach spotykamy kilku dobrze znanych bohaterów.

"Chcę być normalny" - oświadcza David Haller (Dan Stevens), którego ostatnio widzieliśmy, gdy w finale 1. sezonu porwała go tajemnicza kula. Wygląda na to, że nasz bohater wydostanie się na wolność, ale do normalności będzie mu raczej daleko. Kilkusekundowy materiał wystarcza, byśmy się przekonali, że "Legion" w 2. sezonie powinien być dokładnie tak samo pokręcony, jak poprzednio. I chyba nie zabraknie też kolejnej sekwencji tanecznej, tym razem z Lenny (Aubey Plaza) i Oliverem (Jemaine Clement) w rolach głównych.

W porównaniu do tego, cała reszta zapowiedzi wygląda już bardziej standardowo, ale ciągle robi wrażenie. Uwagę przykuwają zwłaszcza nowości, czyli "Pose", osadzony w latach 80. muzyczny serial Ryana Murphy'ego, w którym zagrają Evan Peters, Kate Mara, James Van Der Beek i Charlayne Woodard; oraz "Mayans MC", spin-off "Synów Anarchii" skupiający się na tytułowym gangu.

REKLAMA