Co spotkało Emily? "Opowieść podręcznej" przedstawi jej historię w 2. sezonie

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Premiera 2. sezonu "Opowieści podręcznej" już wkrótce, a my poznajemy coraz więcej faktów na temat fabuły. Jaką rolę odegra w nadchodzących odcinkach Emily, grana przez Alexis Bledel?

"Opowieść podręcznej" powróci z 2. sezonem tej wiosny - mamy już zwiastun i pierwsze informacje na temat fabuły, ale wiele rzeczy ciągle pozostawało tajemnicą. Na przykład los Emily, wcześniej znanej jako Ofglen, którą ostatnio widzieliśmy, gdy wsiadła za kierownicę i szaloną jazdą wyładowała gniew na swoich oprawcach. Co stało się z nią później?

Alexis Bledel, która w 2. sezonie awansowała do stałej obsady serialu, potwierdziła, że jej bohaterka trafiła do kolonii, czyli miejsca, gdzie zsyła się bezpłodne kobiety i dysydentów, by oczyszczali ziemię z toksycznych odpadów. Producent serialu, Warren Littlefield, ujawnił z kolei podczas TCA, że dowiemy się o niej czegoś więcej.

- Emily będzie bardzo ważną częścią 2. sezonu. Za pomocą retrospekcji przeniesiemy się w jej przeszłość i zobaczymy także, co dzieje się z nią teraz. Myślę, że przyniesie to świetne efekty, zwłaszcza gdy lepiej poznamy jej charakter. Alexis jest niezwykła w tej roli - powiedział Littlefield.

Nie będzie to pierwszy raz, gdy "Opowieść podręcznej" sięgnie do retrospekcji, bo w 1. sezonie widzieliśmy już przeszłość Offred. Czy w przypadku Emily również cofniemy się do czasów przed Gileadem? A może zobaczymy, jak ta bohaterka dołączyła do ruchu oporu? Odpowiedzi poznamy już wkrótce.

Złożony z 13 odcinków 2. sezon "Opowieści podręcznej" zadebiutuje 25 kwietnia. W Polsce będzie go można oglądać na platformie ShowMax.

REKLAMA