6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Nie żyje Louis Zorich znany sitcomu "Szaleję za tobą". Transpłciowa aktorka Candis Cayne pojawi się w "Chirurgach". "Demimonde" J.J. Abramsa będzie w HBO. A oprócz tego "Once Upon a Time", "Strażnik Teksasu" i nie tylko.

1. Nie żyje Louis Zorich znany z sitcomu "Szaleję za tobą". Louis Zorich zmarł w wieku 93 lat. Aktor grał tatę Paula Reisera w "Szaleję za tobą".

2. "Demimonde" J.J. Abramsa w HBO. Telewizja HBO wygrała batalię o "Demimonde" - pierwszy serial od czasów "Agentki o stu twarzach", który J.J. Abrams sam pisze. O projekcie na razie wiadomo tyle, że będzie to serial science fiction, opowiadający o walce przeciwko jakiejś opresji i skupiający się na osobistych historiach.

3. Chuck Norris pozywa telewizję CBS na 30 milionów. Norris domaga się zysków ze "Strażnika Teksasu", których telewizja CBS miała go przez lata pozbawiać, naruszając tym samym kontrakt.

4. Candis Cayne pojawi się w "Chirurgach". Znana z "Transparent" transpłciowa aktorka Candis Cayne zagra w "Chirurgach" osobę, która poddaje się operacjom związanym ze zmianą płci. Zobaczymy ją w kilku odcinkach.

5. Tiana z "Once Upon a Time" ma swojego księcia. W księcia Naveena, który pojawi się w serialu w marcu, wcieli się znany z "Beyond" Jeff Pierre.

6. "Altered Carbon" od dziś na Netfliksie. Naszą recenzję znajdziecie tutaj.

REKLAMA