7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Most nad Sundem" (Fot. SVT1/DR1)

Nagrody gildii reżyserów rozdane. Finałowy sezon "Mostu nad Sundem" od dziś w Ale kino+. Joker w zapowiedzi powrotu "Gotham". A oprócz tego nowe seriale w HBO GO, zwiastun "Rise" i nie tylko.

1. Nagrody gildii reżyserów rozdane. Wśród laureatów DGA Awards znajdują się Reed Morano ("Opowieść podręcznej"), Jean‑Marc Vallee ("Wielkie kłamstewka"), Beth McCarthy-Miller ("Veep") i Niki Caro ("Ania, nie Anna", która startowała jako program dla dzieci). Pełną listę zwycięzców, razem z kategoriami filmowymi, przeczytacie tutaj.

2. Finałowy sezon "Mostu nad Sundem" od dziś w Ale kino+. 4. sezon "Mostu nad Sundem" wystartuje w Ale kino+ w niedzielę 4 lutego o godz. 20:10. Kolejne odcinki w kolejne niedziele.

3. Seriale, które będą w lutym w HBO GO. W HBO GO w lutym pojawią się "Tu i teraz" ("Here And Now") - 12 lutego; "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem", sezon 5 - 23 lutego; "Ash kontra Martwe Zło", sezon 3 - 26 lutego; "Odpałowe królowe" ("2 Dope Queens") – 26 lutego, od razu wszystkie 4 odcinki.

4. ABC zamawia jeszcze dwa piloty. Kolejne piloty ABC to serial dramatyczny "Grand Hotel", oparty na hiszpańskim formacie i produkowany przez Evę Longorię, oraz komedia "Three Rivers" od twórczyń "I Hate My Teenage Daughter".

5. Co się dzieje w "Billions" za zamkniętymi drzwiami. Serial wraca 25 marca, a tymczasem pojawił się nowy zwiastun.

6. Joker w zapowiedzi powrotu "Gotham". Serial powraca 1 marca z drugą częścią 4. sezonu.

7. Nowy zwiastun "Rise". Serial NBC, przypominający miks "Glee" z "Friday Night Lights", wystartuje 13 marca. Zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej, zostanie pokazany podczas dzisiejszego finału Super Bowl.

REKLAMA