Ten świat zasługuje na śmierć. "Westworld" - zwiastun i data premiery 2. sezonu

"Westworld" (Fot. HBO)

0

Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny. W zwiastunie 2. sezonu "Westworld" Evan Rachel Wood grozi, że spali cały ten świat. Poznaliśmy także datę powrotu hitu HBO.

Wczoraj HBO wyemitowało swoją pierwszą od 20 lat reklamę podczas finału Super Bowl, a jest nią długo oczekiwany zwiastun 2. sezonu "Westworld", w którym dzieją się straszne rzeczy, podczas gdy pianino gra cover "Runaway" Kanye Westa. Gwiazdą jest tutaj Evan Rachel Wood, czyli serialowa Dolores, już nie taka słodka jak na początku. Z jej ust pada groźba:

Spójrzcie na ten świat. Ten piękny świat. Zbudowaliśmy ten świat razem. Świat, w którym spełniają się marzenia. Świat, w którym możesz być wolny. Ale ten świat to kłamstwo. Ten świat zasługuje na śmierć. Bo to jest wasz świat. Wystarczająco długo żyliśmy według waszych zasad. Możemy uratować ten świat. Możemy spalić ten świat do cna, a z popiołów zbudować nowy świat. Nasz świat.

Oprócz wspaniałych krajobrazów i autorki tych słów w zwiastunie możemy dostrzec m.in. mechanicznego byka ruszającego prosto na pracownika parku, robota bez twarzy zaczajonego za Bernardem, Clementine, Mężczyznę w Czerni, Maeve, a także Logana. Wszystko to razem składa się na początek buntu maszyn, który zapowiadano już podczas Comic-Conu. "Krwawą łaźnię" obiecywali już także twórcy serialu, Jonathan Nolan i Lisa Joy.

I wreszcie najważniejsze - poznaliśmy datę premiery 2. sezonu "Westworld". W USA serial powróci 22 kwietnia, w Polsce dzień później.

  • Paulina Grabska

    Cudowny dobór kawałka <3

  • LuKe

    Wizualnie i dźwiękowo ten serial zawsze prezentował się znakomicie, gorzej z fabułą i dłużyznami. Ta scena z bykami co prawda jest świetnie zrealizowana ale jednocześnie odstaje od reszty. Wygląda jak reklama. Myślicie, że to scena z serialu czy tylko na potrzeby promo - bo troszkę wygląda jak promo - z drugiej strony wydawać pieniądze na sceny tylko dla promo to troszkę nierozsądne. Po prostu jest zbyt wymuskana. Łącznie z Maeve, która w nowej odsłonie wygląda również zbyt wymuskanie - jakieś Igrzyska śmierci? Katniss Everdeen?
    Pierwszy sezon mi się nie podobał ale kto wie może drugi porzuci już tą beznamiętną zabawę w puzzle i dostaniemy sporo akcji, a może nawet jakieś emocje.