7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

0

Znakomita oglądalność "This Is Us" po finale Super Bowl. "9-1-1" Ryana Murphy'ego od dziś w polskim FOX-ie. Wiemy, kto zagra przyjaciółkę Sabriny w serialu Netfliksa. A oprócz tego "Suburra", "Chicago Fire" i nie tylko.

1. Nie żyje John Mahoney z "Frasiera". Aktor znany z roli ojca Frasiera zmarł w wieku 77 lat.

2. Znakomita oglądalność "This Is Us" po finale Super Bowl. Prawie 27 mln widzów i rating 9,3 - jeśli chodzi o programy emitowane po finale Super Bowl, wynik "This Is Us" jest najlepszy od czasów "The Voice" w 2012 roku i "House'a" w 2008 roku. "24: Dziedzictwo" rok temu w FOX-ie miało oglądalność 17,5 mln i nawet Super Bowl nie pomógł mu w przetrwaniu.

3. "9-1-1" Ryana Murphy'ego od dziś w polskim FOX-ie. We wtorek 6 lutego o godz. 22:00 na kanale FOX Polska startuje nowy serial Ryana Murphy'ego, osadzony w świecie ludzi, od których na co dzień zależy czyjeś życie – strażaków, policjantów i ratowników medycznych. W obsadzie m.in. Angela Bassett, Peter Krause i Connie Britton.

4. Netflix zamawia 2. sezonu "Suburry". Powstanie 2. sezon pierwszego włoskiego serialu Netfliksa. Twórcy zapowiadają jeszcze więcej dramatów, akcji i walki o władzę.

5. Kim Delaney pojawi się w "Chicago Fire". Aktorka zagra matkę Severide'a.

6. Wiemy, kto zagra przyjaciółkę Sabriny w serialu Netfliksa. Jaz Sinclair ("The Vampire Diaries") dostała rolę Rosalind Walker, najbliższej przyjaciółki Sabriny, nastoletniej czarownicy (Kiernan Shipka). Poznaliśmy już także tytuł pierwszego odcinka. Tytułu serialu wciąż nie ma.

7. Natalie Portman rapuje i zamienia się w Jedenastkę w "Saturday Night Live". W pierwszym filmie gościnnie pojawia się Andy Samberg, którego kariera zaczęła się od występów w tego typu klipach SNL. Drugi to parodia "Stranger Things" - i zarazem pomysł na 3. sezon.