Zabijmy wszystkich prawników! "The Good Fight" podkręca emocje w zwiastunie 2. sezonu

"The Good Fight" (Fot. CBS All Access)

Więcej polityki i odniesień do aktualnych wydarzeń, nowa partnerka w firmie, ciąg dalszy kłopotów Mai i walki Diane o pozycję, na jaką zasługuje. To wszystko obiecuje nam zwiastun 2. sezonu "The Good Fight".

Szekspirowskie "Na początek zabijmy wszystkich prawników!" nabrało właśnie aktualnego wymiaru, a wszystko dzięki zwiastunowi "The Good Fight". W 2. sezonie spin-offu "Żony idealnej" zobaczymy, jak świat staje się jeszcze bardziej szalony - w Chicago znacząco rośnie liczba morderstw i nie pozostaje to bez wpływu na naszych bohaterów. Po tym jak klient jednej z kancelarii morduje prawnika, który za dużo mu policzył, strach pada na całe środowisko.

Poza tym Diane (Christine Baranski) będzie musiała walczyć z nową partnerką w firmie - znaną z serialu-matki Liz Reddick-Lawrence (Audra McDonald). Z kolei Maia (Rose Leslie) stanie się twardsza po tym jak znajdzie się przed sądem z powodu skandalu rodziców, zaś Lucca (Cush Jumbo) znów zostanie wciągnięta w relację z Colinem. Nie zabraknie odniesień do aktualnych wydarzeń i amerykańskiej polityki - w 7. odcinku zatytułowanym "Shameless" Demokraci, z pomocą firmy Reddick, Boseman & Kolstad, będą szukać sposobu na odwołanie prezydenta Trumpa.

Do serialu nie powróci już Erica Tazel jako Barbara Kolstad, ale będą nowe twarze i awanse. Do stałej obsady awansowani zostali Michael Boatman (serialowy Julius Cain, jedyny zwolennik Trumpa w kancelarii) i Nyambi Nyambi (śledczy Jay Dipersia), na pewno powróci Paul Guilfoyle w roli Henry'ego Rindella, a także Gary Cole jako Kurt McVeigh (zdjęcie poniżej pochodzi z nowego sezonu). Choć on i Diane aktualnie nie są razem, wciąż pałają do siebie ciepłymi uczuciami i jest jeszcze dla nich szansa.

Składający się z 13 odcinków 2. sezon "The Good Fight" zadebiutuje w USA 4 marca, w serwisie CBS All Access. Polskiej daty premiery na razie nie ma.

REKLAMA