Jessica Jones pije, wkurza się i szuka odpowiedzi w pełnym zwiastunie 2. sezonu

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Nasza ulubiona pani detektyw powraca, by zmierzyć się z naprawdę trudną sprawą. Jessica Jones w zwiastunie 2. sezonu zadaje pytania o to, co jej kiedyś zrobiono i dlaczego jest taka, jaka jest.

W 2. sezonie serialu Netfliksa zobaczymy, jak Jessica Jones (Krysten Ritter) stara się na nowo poukładać sobie życie po pozbyciu się Kilgrave'a. Obdarzona nadprzyrodzonymi mocami pani detektyw zaczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do konfrontacji z prawdą o sobie. Jessica zagłębi się w przeszłość i będzie poszukiwać odpowiedzi na pytanie, kim jest naprawdę i co jej kiedyś zrobiono.

Jak będą wyglądały te poszukiwania, możecie zobaczyć w zwiastunie. Jessica wciąż nadużywa alkoholu i sarkazmu, udając większą twardzielkę, niż naprawdę jest - to się nie zmieniło i pewnie nieprędko się zmieni. A jednocześnie coraz wyraźniej pokazuje wrażliwą stronę, dążąc do odkrycia, jak się stała tym, kim się stała, i kto jest za to odpowiedzialny.

W obsadzie serialu obok Krysten Ritter powrócą Rachael Taylor jako Trish Walker, Carrie-Anne Moss jako Jeri Hogarth i Eka Darville jako Malcolm Ducasse, a dołączą m.in. Janet McTeer oraz J.R. Ramirez.

Cały 2. sezon "Jessiki Jones" pojawi się 8 marca na Netfliksie.

JessicaJones-plakat

REKLAMA