Żółwie, rekiny i płakanie na horrorach. Maisie Williams i Tom Hiddleston odpowiadają na nietypowe pytania

Tom Hiddleston i Maisie Williams (Fot. BBC Radio 1)

Jeśli chcecie wiedzieć, jak nazywa się strach przed rekinami, albo w jakich sytuacjach Tomowi Hiddlestonowi oczy się moczą, oto Wasza szansa. Duet z filmu "Jaskiniowiec" odpowiada na dziwne pytania.

Tom Hiddleston i Maisie Williams podkładają głosy postaciom z filmu "Jaskiniowiec", który wchodzi w ten weekend na ekrany, i z tej okazji udzielili bardzo nietypowego wywiadu. Ali Plumb z radia BBC zadawał tylko i wyłącznie dziwne pytania - o różne ciekawostki wygrzebane z internetu - a odpowiedzi często zaskakiwały.

Z wywiadu dowiecie się na przykład, że w domu Maisie Williams zawsze było dużo zwierząt, w tym psy i żółwie. Obecnie aktorka posiada niewidomego żółwia o imieniu Stevie. Z kolei Tom Hiddleston potwierdził, że boi się rekinów (po polsku taki lęk nazywamy galeofobią), potrafi żonglować (ale nie chciał zaprezentować swoich umiejętności z trzema szklanymi butelkami) i kiedy go coś przestraszy, oczy mu się moczą (czyli po prostu płacze, jak zauważyła rezolutnie Maisie - tak, na horrorach też mu się zdarza).

Podniesiona została także kwestia filmu "John Tucker musi odejść", który miał być ulubionym guilty pleasure Maisie Williams. Problem w tym, że aktorka nie bardzo już potrafiła sobie przypomnieć, kiedy właściwie go widziała.

REKLAMA