5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Reg E. Cathey w "House of Cards" (Fot. Netflix)

Nie żyje Reg E. Cathey, aktor znany m.in. z "House of Cards" i "The Wire". Facebook zamawia serial z Elizabeth Olsen. George R.R. Martin o tym, ile będzie książek ze świata "Gry o tron". A oprócz tego "The Royals" i nie tylko.

1. Nie żyje Reg E. Cathey, aktor znany m.in. z "House of Cards" i "The Wire". Reg E. Cathey, odtwórca roli Normana Wilsona w "The Wire" i zdobywca Emmy za rolę Freddy'ego Hayesa w "House of Cards", zmarł w wieku 59 lat. Aktor walczył z rakiem płuc. Tak żegnają go twórcy obu wymienionych seriali:

2. Facebook zamawia serial z Elizabeth Olsen. Facebook postanowił zostać telewizją i zamówił 10 odcinków komediodramatu autorstwa Kit Steinkellner ("Z: The Beginning of Everything") z Elizabeth Olsen w roli wdowy, która po latach odnawia dawne znajomości. Serial początkowo miał być pokazywany przez Showtime i nosić tytuł "Widow".

3. George R.R. Martin o tym, ile będzie książek ze świata "Gry o tron". George R.R. Martin potwierdził w swoim blogu, że "Saga Lodu i Ognia" będzie liczyć siedem książek, i tym samym zaprzeczył plotkom o możliwej ósmej powieści.

4. Comedy Central zamawia kolejne sezony "Tosh.0". Tosh.0 ma zamówienie do 12. sezonu włącznie.

5. Zwiastun 4. sezonu "The Royals". Serial wraca 11 marca.

REKLAMA