7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Hulu straciło w zeszłym roku 920 mln na oryginalnych produkcjach. Reg E. Cathey pojawi się w 2. sezonie "Luke'a Cage'a". Zapowiedź crossovera "Skandalu" i "Sposobu na morderstwo". A oprócz tego piloty nowych seriali i nie tylko.

1. Hulu straciło w zeszłym roku 920 mln na oryginalnych produkcjach. Choć Hulu miało w 2017 swój pierwszy wielki hit - "Opowieść podręcznej" - i zanotowało 40-procentowy wzrost klientów, i tak zakończyło rok ze stratą 920 mln dolarów. Właściciele Hulu - Comcast, 21st Century Fox, Disney i Time Warner - zainwestowali w zeszłym roku w serwis okrągły miliard. Rok wcześniej strata wynosiła "tylko" 531 mln, a inwestycje 733 mln. W tym roku inwestycje mają wynieść ok. 1,5 mld, a strata 1,7 mld. Na pewno coś się zmieni, po tym jak Disney przejmie 21st Century Fox i zostanie większościowym udziałowcem w Hulu.

2. Reg E. Cathey pojawi się w 2. sezonie "Luke'a Cage'a". Ojciec Luke'a Cage'a to ostatnia rola aktora, którego w piątek pokonał rak płuc.

3. Zapowiedź crossovera "Skandalu" i "Sposobu na morderstwo". Olivia i Annalise spotkają się 1 marca.

4. Teyonah Parris w pilocie CBS. Aktorka znana z "Survivor’s Remorse" zagra główną rolę w pilocie "Murder", nowej produkcji CBS, opartej na miniserialu BBC.

5. Christopher Lloyd w nowej komedii NBC. Christopher Lloyd dołączył do obsady pilota komedii "Guess Who Died" Normana Leara, osadzonej w społeczności starszych osób w Palm Springs.

6. Rob Delaney napisał na Facebooku o śmierci dwuletniego syna. Aktor z "Catastrophe" stracił w styczniu dwuletniego syna. Dziecko walczyło z rakiem mózgu.

7. Kim Cattrall nie chce wsparcia Sarah Jessiki Parker. Kilka dni temu okazało się, że zaginiony brat Kim Cattrall nie żyje. Sarah Jessica Parker przekazała swoje kondolencje, na co Cattrall oznajmiła, że niczego od niej nie potrzebuje i żeby przestała wykorzystywać jej tragedię do swoich celów. To nie pierwsza kłótnia w dawnej ekipie "Seksu w wielkim mieście".

REKLAMA