6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Rozdano WGA Awards, "Opowieść podręcznej" i "Veep" wśród zwycięzców. Lauren Cohan negocjuje kontrakt na 9. sezon "The Walking Dead". Zupełnie inne "Fear the Walking Dead" w 4. sezonie. A oprócz tego "Terror", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. Rozdano WGA Awards, "Opowieść podręcznej" i "Veep" wśród zwycięzców. Pełna lista zwycięzców nagród scenarzystów tutaj; znajdują się na niej m.in. "Opowieść podręcznej" (dwie nagrody), "Veep", "Wielkie kłamstewka", "Better Call Saul", "BoJack Horseman" i "Will & Grace".

2. Zupełnie inne "Fear the Walking Dead" w 4. sezonie. Robert Kirkman mówi, że w "Fear the Walking Dead" w 4. sezonie będzie zupełnie innym serialem niż do tej pory. I nie chodzi tylko o to, że świat tej produkcji spotka się ze światem "The Walking Dead".

3. Lauren Cohan negocjuje kontrakt na 9. sezon "The Walking Dead". Lauren Cohan nie opuszcza na razie "The Walking Dead", wręcz przeciwnie - aktorka jest w trakcie negocjacji kontraktu na 9. sezon i kolejne sezony. Czasu jest jeszcze dużo, bo zdjęcia do nowych odcinków "The Walking Dead" ruszają w maju.

4. NBC zamawia jeszcze jeden pilot serialu dramatycznego. NBC zamówiło pilot serialu "Suspicion", oparty na książce Josepha Findera. To Hitchcockowski thriller o tym, jak daleko może się posunąć człowiek, aby uratować ludzi, których kocha. Bohaterem będzie facet, który po wzięciu pożyczki u sąsiada milionera zostaje zmuszony do współpracy z FBI. Serial tworzy Jessica Goldberg ("The Path").

5. Nowy teaser serialu "Terror". Polska premiera 5 kwietnia w AMC.

6. Chirurdzy z Seattle spotykają strażaków. Ekipa nowego serialu ShondaLandu, "Station 19", pojawi się w "Chirurgach" 1 marca.

REKLAMA