"Kruk. Szepty słychać po zmroku" startuje już w marcu. Data premiery nowego serialu kryminalnego Canal+

"Kruk. Szepty słychać po zmroku" (Fot. Canal+)

0

Czy inspektor Kruk będzie naszym nowym Belfrem? Serial kryminalny Canal+ "Kruk. Szepty słychać po zmroku" z Michałem Żurawskim w roli głównej zadebiutuje w marcu 2018.

"Kruk. Szepty słychać po zmroku" to nowy polski serial Canal+, który wystartuje 18 marca. Rzecz się dzieje na Podlasiu, gdzie porwany zostaje nastoletni chłopiec. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Powrót po latach do miasta, w którym dorastał, oznacza dla niego nie tylko konieczność zmierzenia się ze sprawą porwanego dzieciaka, ale także z własną przeszłością, mroczną jak cały serial.

W roli inspektora Kruka zobaczymy Michała Żurawskiego ("Jestem mordercą"), któremu towarzyszyć będą Cezary Łukaszewicz ("Belfer"), Katarzyna Wajda ("Jesteś bogiem"), Andrzej Zaborski ("Róża"), Anna Nehrebecka ("Chce się żyć"), Marcin Bosak ("W ciemności") oraz Jerzy Schejbal ("Yuma").

Za reżyserię serialu odpowiada Maciej Pieprzyca ("Jestem mordercą"). Pomysłodawcą i twórcą scenariusza jest Jakub Korolczuk ("Życie po życiu").

Premiera "Kruk. Szepty słychać po zmroku" w Canal+ 18 marca o godz. 21:30.

kruk0567