8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Kroniki Times Square" (Fot. HBO)

0

James Franco wróci w 2. sezonie serialu "Kroniki Times Square". Mary J. Blige użyczy głosu w "The Umbrella Academy". Jessica Szohr pojawi się w "Orville". A oprócz tego "Timeless", "Salvation" i nie tylko.

1. James Franco wróci w 2. sezonie "Kronik Times Square". Scenarzystka Megan Abbott w rozmowie z dziennikarzami podczas gali rozdania Writers Guild Awards powiedziała, że oskarżony o molestowanie seksualne James Franco "oczywiście" powróci w 2. sezonie serialu HBO. David Simon, twórca "Kronik Times Square", bronił go wcześniej, mówiąc, że na planie jego produkcji Franco jest w stu procentach profesjonalistą i nikt się na niego nie skarżył.

2. Mary J. Blige użyczy głosu w "The Umbrella Academy". W nowym serialu superbohaterskim Netfliksa Mary J. Blige pojawi się jako Cha-Cha, bezlitosna płatna zabójczyni, która podróżuje w czasie, by mordować kolejne cele. Cha-Cha jest kompletną sadystką i socjopatką, która wierzy w moc tortur i troszczy się tylko o swoją partnerkę Hazel.

3. Jessica Szohr w obsadzie "Orville". Jessica Szohr dostała stałą rolę w 2. sezonie "Orville". Będzie grać nową członkinię załogi.

4. Hannah Simone w reboocie "The Greatest American Hero". Aktorka znana z "New Girl" dostała główną rolę w pilocie nowej wersji "The Greatest American Hero" szykowanym przez telewizję ABC. Simone zagra Meerę, dziewczynę, która ma słabość do tequili i karate. Jej życie zmienia się, kiedy dostaje kostium superbohaterski, który daje moc każdemu, kto go zakłada.

5. Melia Kreiling i Ashley Thomas w 2. sezonie "Salvation". Oboje dołączą do stałej obsady serialu CBS - ona wcieli się w panią naukowiec, on w detektywa z Waszyngtonu.

6. Pilot "The Village" już obsadzony. Michaela McManus ("SEAL Team"), Jerod Haynes ("Southside With You") i Frankie Faison ("Banshee") dostali stałe role w "The Village" - pilocie serialu NBC, opowiadającego o mieszkańcach jednego budynku na Manhattanie.

7. Michelle Wolf z własnym talk-show na Netfliksie. Scenarzystka "The Daily Show", Michelle Wolf, poprowadzi półgodzinny talk-show na Netfliksie. Odcinki będą pojawiać się co tydzień, premiera jeszcze w tym roku.

8. Zdjęcia z powrotu "Timeless". W premierze 2. sezonu bohaterowie "Timeless" przeniosą się do czasów I wojny światowej. Więcej zdjęć tutaj.

Timeless - Season 2

Timeless - Season 2