W "Atlancie" nastała pora na złodziei - pełny zwiastun 2. sezonu serialu Donalda Glovera

"Atlanta" (Fot. FX)

Earn nadal mieszka w garażu, Paper Boi wspina się po kolejnych szczeblach raperskiej kariery, a Darius jest po prostu sobą. Sprawdźcie, co czeka bohaterów w 2. sezonie "Atlanty".

"Wszyscy muszą jeść" - oznajmia w swoim stylu jak zawsze wyluzowany Darius (Lakeith Stanfield), opisując tak zwany "Robbin' Season", czyi okres przed świętami Bożego Narodzenia, gdy w Atlancie znacząco wzrasta liczba rabunków. Taki sam tytuł nosi też nowa odsłona serialu stacji FX, w której ponownie spotkamy z trudem wiążącego koniec z końcem Earna (Donald Glover) i jego dziwnych znajomych.

Czy któregoś z nich sytuacja finansowa zmusi do wkroczenia na ścieżkę przestępstwa, nie wiemy, ale jak widać w zwiastunie 2. sezonu, ich stopa życiowa nie ulegnie wielkiej poprawie. Earn nadal będzie więc pomieszkiwał w garażu, próbując jednocześnie utrzymać Van (Zazie Beetz) i ich córkę oraz kierując karierą swojego kuzyna. Biorąc pod uwagę szalony entuzjazm Paper Boia (Brian Tyree Henry) wobec wybijania się na raperskiej scenie Atlanty, drobna dilerka wydaje się rzeczywiście pewniejszym zajęciem.

Wszystkiemu towarzyszy zaś dobrze nam znana atmosfera, łącząca surrealistyczny klimat z przyziemną desperacją i niespiesznym tempem. Twórcy zapowiadali, że bohaterowie będą musieli podjąć w tym sezonie ważne decyzje, by coś zmienić w swoim życiu, a całość będzie bardziej spójna i nie tak eksperymentalna jak poprzednio. O efektach przekonamy się już 1 marca, gdy 2. sezon zadebiutuje na FX.

REKLAMA