8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Unbreakable Kimmy Schmidt" (Fot. Netflix)

0

"Unbreakable Kimmy Schmidt" wraca w maju z 4. sezonem. "Grace i Frankie" z zamówieniem na 5. sezon. "Disjointed" skasowane po jednym sezonie. A oprócz tego "Midnight, Texas" i inne wieści spoza Netfliksa.

1. "Unbreakable Kimmy Schmidt" wraca w maju. 4. sezon komedii Netfliksa będzie mieć premierę 30 maja. Ale jest haczyk: sezon będzie podzielony na dwie części po 6 odcinków każda. Drugą część zobaczymy później - ale wciąż w tym roku.

2. "Grace i Frankie" z zamówieniem na 5. sezon. W 2019 roku zobaczymy 5. sezon "Grace i Frankie". Do obsady dołączy RuPaul, który zagra nowego przeciwnika tytułowych bohaterek.

3. Netflix kasuje "Disjointed". Serial Chucka Lorre'a został zakończony po jednym sezonie. Studio produkcyjne będzie próbowało sprzedać kontynuację innym stacjom.

4. "Midnight, Texas" z zamówieniem na 2. sezon. Telewizja NBC zamówiła 2. sezon "Midnight, Texas". Szykują się zmiany w obsadzie i za kulisami - rolę showrunnerów przejmą Eric Charmelo i Nicole Snyder, którzy zastąpią Monicę Owusu-Breen. Sarah Ramos i Yul Vazquez nie wrócą już w stałej obsadzie, ale będą pojawiać się gościnnie.

5. TBS zamawia pilot komedii Leny Waithe. Telewizja TBS zamówiła pilot serialu komediowego "Twenties", oparty na youtube'owym projekcie Leny Waithe. Serial opowie historię czarnoskórej lesbijki i jej przyjaciółek, które spędzają dni na gadaniu i gonieniu za marzeniami.

6. Będzie więcej seriali telewizji CW. Amerykańska stacja planuje zacząć emitować seriale także w niedziele, co oznacza, że będzie pokazywać 12 seriali tygodniowo w miejsce dziesięciu. To zwiększa szanse "Crazy Ex-Girlfriend" i "Jane the Virgin" na kolejne sezony.

7. Ser’Darius Blain w pilocie nowych "Czarodziejek". Aktor znany ostatnio z filmu "Jumanji: Przygoda w dżungli" zagra faceta Macy - jednej z głównych bohaterek - opisywanego jako "chłopak idealny".

8. Nowy sezon "Ucha Prezesa" od 15 marca. 3. sezon polskiego serialu zadebiutuje 15 marca w serwisie Showmax. W niedzielę 18 marca premiera pojawi się w Telewizji WP, a w kolejny czwartek, czyli 22 marca, na kanale YouTube. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmaksa.