Aplikacja randkowa rodem z "Black Mirror" powie Wam, ile potrwa Wasz związek

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

Pamiętacie aplikację z odcinka "Hang the DJ", która nie tylko dobierała ludzi w pary, ale też określała, ile czasu ze sobą spędzą? Teraz sami możecie ją wypróbować.

"Hang the DJ" z 4. sezonu "Black Mirror" był przewrotnym komentarzem na temat współczesnego randkowania, w którym coraz większą rolę odgrywają aplikacje w stylu Tindera. "Coach", z którym nie rozstawali się bohaterowie odcinka, wskazywał im nowych partnerów oraz ustalał, jak długo potrwa ich związek. Kilkanaście godzin, parę miesięcy, a może nawet lat - bez względu na wynik i własne odczucia, należało się podporządkować woli systemu, a wszystko po to, by znaleźć swojego idealnego partnera.

Teraz sami możecie sprawdzić, jakie przewidywania ma "Coach" wobec Waszego związku, bo specjalnie z okazji walentynek Netflix przygotował prawdziwą wersję aplikacji. Macie dość odwagi, by przekonać się, czy rzeczywiście perfekcyjnie się dobraliście ze swoją drugą połówką?

Wystarczy wejść na stronę coach.dating i przesłać link drugiej osobie. Gdy obydwoje potwierdzicie udział, będziecie mieć 5 sekund na decyzję, czy chcecie wiedzieć, ile czasu daje Wam system - potem zaś wystarczy już tylko czekać na rezultat. Uprzedzamy, że mogą być bardzo różne i wahać się od jednej minuty do... nieskończoności. A co dalej z tym zrobicie, to już Wasz wybór. Pamiętajcie tylko, że system ma 99,8 % skuteczności.

REKLAMA