"Wielkie kłamstewka" - co czeka bohaterki w 2. serii? Wiadomo już, kto na pewno powróci

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Wiemy już, kto na pewno pojawi się w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek" i jakie wyzwania czekają główne bohaterki. Uwaga na spoilery z finału 1. sezonu.

Matki z bajecznego Monterey powrócą w komplecie w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". TVLine donosi, że Shailene Woodley, Laura Dern i Zoë Kravitz podpisały kontrakty i ponownie wcielą się w Jane, Renatę i Bonnie. Poza tym możemy spodziewać się, że zobaczymy Nicole Kidman i Reese Witherspoon, a także Meryl Streep, która wcieli się w matkę Perry'ego (Alexander Skarsgård, którego też jeszcze zobaczymy).

Pojawił się także zarys fabuły, z którego dowiedzieliśmy się, co czeka konkretne bohaterki. I tak, Celeste wciąż przeżywa śmierć męża i czuje się, jakby dryfowała, ale jednocześnie jest zdeterminowana, by walczyć o swoją rodzinę i o to, by znów być tą kobietą, którą kiedyś była. Madeline odkrywa na własnym przykładzie, że dobre intencje nie zawsze przynoszą dobre konsekwencje. Konfrontując się z prawdą o śmierci Perry'ego, bohaterka zaczyna godzić się z tym, jakie jest jej małżeństwo i pojmowanie rodziny.

Jane stara się z jednej strony przetrawić nagłą śmierć Perry'ego, a z drugiej, zbudować nowe życie dla siebie i Ziggy'ego. Lubiąca wszystko kontrolować Renata musi stawić czoła nowym wyzwaniom w swoim małżeństwie. Z kolei Bonnie również zmaga się ze śmiercią Perry'ego, która zmusza ją do zmierzenia się z własnymi demonami z przeszłości.

2. sezon "Wielkich kłamstewek" będzie składać się z 7 odcinków, z których wszystkie napisał David E. Kelley, opierając się na pomysłach Liane Moriarty, autorki książki. Reżyserować będzie Andrea Arnold, ale Jean-Marc Vallée pozostanie w ekipie jako jeden z producentów. Zdjęcia wystartują w marcu, premiery możemy się spodziewać w 2019 roku.

1. sezon serialu "Wielkie kłamstewka" jest dostępny w serwisie HBO GO.

REKLAMA