6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

Będzie więcej Rebeki i Miguela w "This Is Us". "The Good Fight" planuje odliczać dni prezydentury Donalda Trumpa. Michael Cudlitz zagra w pilocie komedii ABC. A oprócz tego "iZombie", "Imperium" i nie tylko.

1. Więcej Rebeki i Miguela w "This Is Us". Jon Huertas obiecuje, że serial zagłębi się w związek Rebeki z Miguelem, ale dopiero w 3. sezonie. Dowiemy się, jakie były reakcje dzieci Pearsonów na ich romans, a poza tym serial będzie próbował przekonać tych, którzy myślą, że Miguel to "ten zły", iż jest dokładnie na odwrót.

2. "Carpool Karaoke" z zamówieniem na 2. sezon. Apple zamówiło 2. sezon "Carpool Karaoke". Na razie nie ma daty premiery ani listy gości.

3. Michael Cudlitz w pilocie komedii ABC. Znany z "The Walking Dead" aktor dostał główną rolę w niezatytułowanym serialu komediowym Tima Doyle'a ("The Last Man Standing"), opowiadającym o irlandzkiej rodzinie z lat 70. Cudlitz wcieli się w faceta z klasy pracującej i ojca ósemki dzieci.

4. "The Good Fight" będzie odliczać dni prezydentury Donalda Trumpa. W 2. sezonie "The Good Fight" odcinki będą nosić tytuły z liczbą dni, które Donald Trump spędził w Białym Domu - odcinek 1 to "Day 408", odcinek 2 to "Day 415" itp. Jak wyjaśnia Robert King, współtwórca serialu, ma to wyglądać jak kryzys z zakładnikami. Tyle że zakładnikiem w tym przypadku jest Ameryka.

5. Alfre Woodard pojawi się w "Imperium". Aktorka wcieli się w matkę Cookie.

empire-alfre

6. Plakat na 4. sezon "iZombie". Serial wraca 26 lutego.

iZombie

REKLAMA