7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Americans" (Fot. FX)

"Zawód: Amerykanin" i "Korzenie" w TVP. Amazon zamawia niemiecki serial. HBO Europe zamawia serial reżysera "Ziemi niczyjej". A oprócz tego "Opowieść podręcznej", "Siren" i nie tylko.

1. "Zawód: Amerykanin" i "Korzenie" w TVP. Serial "Zawód: Amerykanin" ("The Americans") wystartuje w TVP2 w czwartek 1 marca 22:40. Kolejne odcinki będą emitowane o godz. 22:15, zaraz po "The Good Doctor". Z kolei miniserial "Korzenie" z 2016 roku zadebiutuje w piątek 9 marca o godz. 21:30 w TVP1.

2. Charlyne Yi o okropnym zachowaniu Marilyn Mansona na planie "House'a". Aktorka, która grała w ostatnich sezonach "House'a", napisała na Twitterze, że Marilyn Manson obraził praktycznie każdą kobietę, kiedy odwiedził plan serialu, a ją samą nazwał "Chińczykiem".

3. Amazon zamawia niemiecki serial. Amazon zamówił niemieckojęzyczny serial "Beat" - kryminał, którego akcja będzie dziać się w berlińskich klubach. Twórcą będzie Marco Kreuzpaintner, reżyser filmu "Letnia burza".

4. Piloty Kenyi Barrisa w NBC i ABC. Telewizja NBC zamówiła pilot komedii "Bright Futures", który twórca "Black-ish" napisze razem ze scenarzystami "Grown-ish". Bohaterami będą dwudziestolatkowie, poszukujący swojej drogi w życiu. Z kolei w ABC powstanie nowy serial Kenyi Barrisa i Julie Bean. Serial niestety ma pecha, bo z udziału w nim zrezygnował Alec Baldwin i na razie nie udało się znaleźć następstwa. Dlatego prawdopodobnie zostanie on przeniesiony na kolejny sezon.

5. Co dalej z Moirą w "Opowieści podręcznej"? Nie da się całkiem uciec przed Gileadem - i o tym właśnie będzie traktować wątek Moiry w 2. sezonie "Opowieści podręcznej", w którym ta bohaterka będzie zmagać się z traumą.

6. HBO Europe zamawia serial reżysera "Ziemi niczyjej". Danis Tanovic i Marjan Alcevski stworzą razem serial, którego angielski tytuł brzmi "Success". Bohaterami będzie czwórka nieznajomych z Zagrzebia, których połączy pełne przemocy wydarzenie.

7. Nowy zwiastun i plakat serialu "Siren". Serialowa opowieść o syrenie wystartuje w USA 29 marca.

SIREN

REKLAMA