Powrót oszusta. "Sneaky Pete" - nowy zwiastun 2. sezonu serialu Amazona

"Sneaky Pete" (Fot. Amazon Prime Video)

0

Giovanni Ribisi wraca do roli fałszywego Pete'a, na którego czekają już zupełnie nowe kłopoty, starzy znajomi i rodzinne spotkania. Zobaczcie zapowiedź 2. sezonu.

Pamiętacie Mariusa? A właściwie to Pete'a, bo właśnie pod tym imieniem poznaliśmy bohatera granego przez Giovanniego Ribisiego w 1. sezonie, gdy przyjął tożsamość swojego kolegi z celi, by ukryć się przed groźnym gangsterem. W 2. sezonie jego życie wcale nie stanie się łatwiejsze. Wręcz przeciwnie, wygląda na to, że będzie miał jeszcze więcej problemów.

Wszystko zaczęło się już poprzednio, gdy bohater został porwany przez dwójkę zbirów przekonanych, że jest prawdziwym Pete'em. Kim dokładnie są, nie wiemy, ale wiadomo, o co im chodzi. Mianowicie o 11 milionów dolarów, które matka Pete'a ukradła ich pracodawcy, i które teraz chcą odzyskać, grożąc przy tym całej rodzinie Bernhardtów. A że Marius zdążył się już do swojej "nowej" rodzinki przywiązać, nie może ich tak po prostu zostawić.

W 2. sezonie powrócą znani z poprzedniej serii Margo Martindale, Marin Ireland, Shane McRae, Libe Barer, Michael Drayer i Pete Gerety. Zobaczymy również prawdziwego Pete'a (Ethan Embry), tym razem już poza więzieniem oraz Jane Adams ("Twin Peaks") w roli jego matki, Maggie. Wszyscy pojawiają się w nowym zwiastunie zapowiadającym sezon pełen dramatów, podczas gdy w tle rozbrzmiewa wiersz Emily Dickinson "Tell All the Truth But Tell It Slant".

Premiera 2. sezonu "Sneaky Pete" w serwisie Amazon Prime Video 9 marca.

Sneaky Pete sezon 2