2. sezon "Santa Clarita Diet" szybciej niż myśleliście! Netflix ogłosił datę premiery

"Santa Clarita Diet" (Fot. Netflix)

0

W tym roku na samym początku wiosny przejdziemy na bardzo nietypową dietę. Netflix podał datę premier 2. sezonu "Santa Clarita Diet" - komedii o zombie z Drew Barrymore i Timothym Olyphantem.

2. sezon "Santa Clarita Diet" zacznie się dokładnie tam, gdzie ostatnio się zatrzymaliśmy. Rodzina Hammondów musi pogodzić się z tym, że Sheila jest już w zaawansowanym stadium swojej przypadłości. Ta zaś nadal próbuje wieść normalne życie na przedmieściu i nie wzbudzać podejrzeń. Problem w tym, że liczba zaginionych mieszkańców Santa Clarita niepokojąco wzrasta.

Ale polowanie na jedzenie dla Drew Barrymore to nie wszystko, czym będzie nas bawić serial Netfliksa. W 2. sezonie "Santa Clarita Diet" zobaczymy poszukiwania źródła wirusa, nie zabraknie także interesujących występów gościnnych.

Joel McHale i Maggie Lawson pojawią się jako Chris i Christa, małżeństwo zajmujące się handlem nieruchomościami w Santa Clarita - odnosząca większe sukcesy i bardziej przebojowa wersja Sheili i Joela. Gerald McRaney zagra Eda Thune'a, emerytowanego pułkownika wojskowego, który pokaże Joelowi jego miejsce w szeregu. Z kolei Zachary'ego Knightona zobaczymy w roli Paula, wyluzowanego kolesia o serbskich korzeniach, który obrał sobie za cel poznanie prawdy o nieumarłych, przed czym nikt i nic nie jest w stanie go powstrzymać.

Premiera 2. sezonu "Santa Clarita Diet" 23 marca w serwisie Netflix. Tutaj znajdziecie zdjęcia z nowych odcinków.