"Jessica Jones" na Dzień Kobiet. Pełny zwiastun i nowe foty z 2. sezonu

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Pora nalać sobie szklaneczkę whisky, powrót "Jessiki Jones" coraz bliżej. W nowym zwiastunie 2. sezonu nasza ulubiona superbohaterka nadużywa nie tylko alkoholu, ale także sarkazmu i celnych kopniaków.

W 2. sezonie serialu Netfliksa Jessica Jones (Krysten Ritter) będzie próbowała na nowo poukładać sobie życie po pozbyciu się Kilgrave'a. Obdarzona nadprzyrodzonymi mocami pani detektyw zaczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do konfrontacji z prawdą o sobie. Jessica zagłębi się w przeszłość i będzie poszukiwać odpowiedzi na pytanie, kim jest naprawdę i co jej kiedyś zrobiono.

Jak te poszukiwania wyglądają w praktyce, pokazuje nowy zwiastun. Nawet jeśli Jessica zaczęła otwarcie mówić o swojej traumie, wszystko inne - z alkoholizmem i złośliwościami na czele - pozostało na swoim miejscu. To wciąż ta sama ostra laska, której życie jest jednym wielkim bałaganem, nieważne, jakim aspektom akurat się przyglądamy.

W obsadzie serialu obok Krysten Ritter powrócą Rachael Taylor jako Trish Walker, Carrie-Anne Moss jako Jeri Hogarth i Eka Darville jako Malcolm Ducasse, a dołączą m.in. Janet McTeer oraz J.R. Ramirez. Pojawi się także ponownie David Tennant, którego możecie zobaczyć na jednym ze zdjęć.

Cały 2. sezon "Jessiki Jones" zadebiutuje 8 marca na Netfliksie.

jessicajones03

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Jessica Jones sezon 2

Jessica Jones sezon 2

Jessica Jones sezon 2

Jessica Jones sezon 2
jessicajones09

REKLAMA