8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Fight" (Fot. CBS All Access)

Marcowa dostawa seriali w HBO. Miranda Otto w obsadzie serialu o Sabrinie, nastoletniej czarownicy. Lauren Cohan w pilocie "Whiskey Cavalier". A oprócz tego nowy serial twórców "BoJacka Horsemana" i nie tylko.

1. Marcowa dostawa seriali w HBO. W przyszłym miesiącu w HBO pojawią się następujące seriale: 2. sezon "Fargo" (od 6 marca w HBO3), "Beyond" (od 7 marca w HBO3), 2. sezon "Sprawy idealnej"/"The Good Fight" (od 11 marca w HBO3), "Barry" (od 26 marca w HBO), 5. sezon "Doliny Krzemowej" (od 26 marca w HBO), "Heathers" (od 27 marca w HBO), 3. sezon "Billions" (od 27 marca w HBO) i "Trust" (od 30 marca w HBO).

2. Miranda Otto w obsadzie serialu o Sabrinie, nastoletniej czarownicy. Miranda Otto wcieli się w Zeldę Spellman - czyli tę ciotkę, która zawsze wszystkich dyscyplinuje.

3. Lauren Cohan w pilocie "Whiskey Cavalier". Aktorka, która gra Maggie w "The Walking Dead", dostała główną rolę kobiecą w pilocie komediodramatu ABC "Whiskey Cavalier". Na razie nie wiadomo, co to będzie oznaczać dla "The Walking Dead" - pilot nie musi dostać zamówienia, a nawet jeśli dostanie, Lauren Cohan teoretycznie wciąż może powracać co jakiś do świata zombie.

4. Tiffany Haddish w nowym serialu twórców "BoJacka Horsemana". Tiffany Haddish zagra jedną z głównych ról w animacji "Tuca & Bertie", której bohaterkami będą dwie kobiety-ptaszki około 30-tki. Serial, który tworzy ekipa "BoJacka Horsemana" dostał zamówienie na 10 odcinków.

5. Walton Goggins w pilocie "L.A. Confidential". Walton Goggins dostał rolę detektywa Jacka Vincennesa., którą w filmie z 1997 roku grał Kevin Spacey. Do ekipy "L.A. Confidential" dołączyła także Anna Fricke, która będzie jedną z osób prowadzących produkcję.

6. Bill Gates pojawi się w "The Big Bang Theory". Założyciel Microsoftu zagra samego siebie w jednym z marcowych odcinków sitcomu.

7. Melonie Diaz w pilocie "Czarodziejek". Melonie Diaz wcieli się w Mel - tę z sióstr, która jest aktywistką i lesbijką.

8. Jay Hernandez w pilocie "Magnum". Znany ze "Skandalu" aktor dostał główną rolę w reboocie "Magnum".

REKLAMA