Rozwijająca się firma, psy i... skąd tam niedźwiedź? "Dolina Krzemowa" - pełny zwiastun 5. sezonu

"Dolina Krzemowa" (Fot. HBO)

0

Pied Piper to już nie grupa entuzjastów, lecz zatrudniająca sporo ludzi firma. Jak radzą sobie z tym Richard i reszta chłopaków? Zobaczcie zwiastun 5. sezonu komedii HBO.

"Nie bylibyśmy tu, gdybyś nie pozwalał mnie i Glifoyle'owi marnować tyle czasu" - oznajmia w zwiastunie 5. sezonu "Doliny Krzemowej" Dinesh (Kumail Nanjiani), mając oczywiście na myśli Richarda (Thomas Middleditch), próbującego ogarnąć obowiązki poważnego CEO. Czasy, w których całe Pied Piper mieściło się w mieszkaniu chłopaków to już przeszłość, a to oznacza nowe wyzwania dla naszych bohaterów. Choćby to, jak zapanować nad 50-osobowym zespołem.

Łatwo na pewno nie będzie, bo choć jego firma kwitnie, sam Richard jest w o wiele gorszym stanie, z jakiegoś powodu lądując nawet w szpitalu. Poza tym w zwiastunie mamy prawdziwy zwierzyniec, na czele z gromadą psów, bardzo groźnie wyglądającym mopsem i niedźwiedziem.

Absurdalnych sytuacji znów więc nie zabraknie, podobnie jak znajomych bohaterów, bo w zapowiedzi pojawiają się również m.in. Jared (Zach Woods), Monica (Amanda Crew), Laurie (Suzanne Cryer), Gavin (Matt Ross) i Jian Yang (Jimmy O. Yang). Nie ma za to T.J. Millera, który opuścił serial po 4. sezonie.

Premiera 5. sezonu "Doliny Krzemowej" w HBO Polska 26 marca. Poniżej zwiastun i "ładujący się" plakat.

Dolina Krzemowa sezon 5