Diane w czarnej skórze i świat na krawędzi szaleństwa. "The Good Fight" - nowy zwiastun 2. sezonu

"The Good Fight" (Fot. CBS All Access)

Donald Trump i szaleństwo na ekranach telewizyjnych plus wcielane w życie hasło "Zabić wszystkich prawników". Tak będzie wyglądał świat w 2. sezonie "The Good Fight" - serialu o prawnikach z Chicago.

W 2. sezonie "The Good Fight", czyli spin-offu "Żony idealnej", zobaczymy, jak świat staje się jeszcze bardziej szalony - w Chicago znacząco rośnie liczba morderstw i nie pozostaje to bez wpływu na naszych bohaterów. Po tym jak klient jednej z kancelarii morduje adwokata, który za dużo mu policzył, strach pada na całe środowisko.

Poza tym Diane (Christine Baranski) będzie walczyć z nową partnerką w firmie - znaną z serialu-matki Liz Reddick-Lawrence (Audra McDonald). Maia (Rose Leslie) stanie się twardsza po tym jak znajdzie się przed sądem z powodu skandalu rodziców, zaś Lucca (Cush Jumbo) znów zostanie wciągnięta w relację z Colinem. Nie zabraknie odniesień do aktualnych wydarzeń i amerykańskiej polityki - w jednym z odcinków będzie próba odwołania prezydenta Trumpa.

Do serialu nie powróci już Erica Tazel jako Barbara Kolstad, ale będą nowe twarze i awanse. Do stałej obsady awansowani zostali Michael Boatman (serialowy Julius Cain, jedyny zwolennik Trumpa w kancelarii) i Nyambi Nyambi (śledczy Jay Dipersia), na pewno wróci Paul Guilfoyle w roli Henry'ego Rindella, a także Gary Cole jako Kurt McVeigh. Wciąż jest szansa, że on i Diane zejdą się ponownie!

W zwiastunie poniżej możecie zobaczyć, jak zacznie się szaleństwo z zabijaniem prawników. Z kolei w serwisie Spoiler TV znajdziecie nową serię zdjęć obsady, w tym Diane w czarnej skórzanej kurtce.

Składający się z 13 odcinków 2. sezon "The Good Fight" zadebiutuje w USA 4 marca, a w Polsce 11 marca w HBO3. Polski tytuł serialu to "Sprawa idealna". Na razie nie mamy informacji o tym, kiedy nowe odcinki będą dostępne w HBO GO.

REKLAMA