"Zagubieni w kosmosie" wyglądają... kosmicznie! Zwiastun i data premiery nowego serialu Netfliksa

"Zagubieni w kosmosie" (Fot. Netflix)

Netflix udostępnił pierwszą zapowiedź serialu sci-fi i przygodowego "Zagubieni w kosmosie" oraz ogłosił datę premiery. Reboot hitu z lat 60. obejrzymy szybciej niż się spodziewaliśmy!

Okazuje się jednak, że pierwszy pokaz serialu "Zagubieni w kosmosie" nie odbędzie się na naszej planecie. Jak informuje Netflix, produkcja miała już swoją premierę... właśnie w kosmosie. Niecałe dwa tygodnie temu pilotażowy odcinek udostępniono astronautom przebywającym na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

"Zagubieni w kosmosie" to współczesna wersja serialu sci-fi z lat 60. Akcja toczy się 30 lat w przyszłości. Rodzina Robinsonów została wytypowana do nowego życia w lepszym świecie. Jednak podczas wyprawy do nowego domu, ich statek kosmiczny zostaje zepchnięty z kursu. Robinsonowie będą musieli zmierzyć się z obcą, niebezpieczną rzeczywistością, odległą lata świetlne od właściwego celu podróży. Twórcami "Zagubionych w kosmosie" są Matt Sazama oraz Burk Sharpless. Część odcinków wyreżyseruje Neil Marshall. W czołówce usłyszymy motyw skomponowany przez Johna Williamsa.

W rolach głównych zobaczymy Molly Parker (Jackie Sharp z "House of Cards"), Toby’ego Stephensa (kapitan Flint z "Piratów") jako państwo Robinsonów. W ich dzieci wcielą się Mina Sundwall, Max Jenkins i Taylor Russell.

Rodzinie Robinsonów będzie towarzyszyć tajemnicze duo, które połączył ze sobą los i talent do oszustwa - niepokojąca charyzmatyczna doktor Smith (Parker Posey) oraz szelmowski i czarujący Don West (Ignacio Serricchio), który wcale nie miał zamiaru zostać mieszkańcem nowej kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na wrogiej planecie.

Wszystkie 10 odcinków serialu "Zagubieni w kosmosie" pojawi się już 13 kwietnia wyłącznie w Netfliksie.

Zagubieni w kosmosie

Zagubieni w kosmosie

Zagubieni w kosmosie

Zagubieni w kosmosie

Zagubieni w kosmosie

Zagubieni w kosmosie

Zagubieni w kosmosie

Zagubieni w kosmosie

REKLAMA