7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" (Fot. BBC)

"Crashing" i "High Maintenance" z zamówieniem na 3. sezon. Kolejni aktorzy w obsadzie "Detektywa". "Doktor Who" ma nowe logo na 11. sezon. A oprócz tego "Superstore", "Arrested Development" i nie tylko.

1. "Crashing" i "High Maintenance" z zamówieniem na 3. sezon. Oba seriale komediowe HBO dostały zamówienie, na razie nie podano na ile odcinków. Zamówienia na 3. sezon nie ma (jeszcze?) "Rozwód".

2. "Superstore" również wróci z nowym sezonem. Komedia NBC dostała zamówienie na 4. sezon.

3. Kolejni aktorzy w obsadzie "Detektywa". Do ekipy 3. sezonu "Detektywa" dołączyli Brandon Flynn i Michael Graziadei, a także Sarah Gadon i Emily Nelson. Wszystkie wyżej wymienione role będą powracające, HBO na razie nie podało szczegółów.

4. David Cross mówi, że ekipa "Arrested Development" jest po stronie Jeffreya Tambora. Serial wróci z 5. sezonem i nie zabraknie w nim Jeffreya Tambora, którego wyrzucono z "Transparent" po oskarżeniach o molestowanie seksualne. David Cross powiedział, że wiele osób w ekipie "Arrested Development" - w tym on sam - jest po stronie Tambora.

5. Russell Hornsby w pilocie serialu FOX-a. Znany z serialu "Grimm" aktor dostał rolę jednego z adwokatów w pilocie dramatu prawniczego Danny'ego Stronga.

6. Damon Wayans Jr. w pilocie komedii CBS. Damon Wayans Jr. zagra jedną z głównych ról w pilocie komedii, którą tworzą Tim McAuliffe i Austen Earl. Bohaterami jest dwójka znudzonych swoim życiem na przedmieściu 30-latków, u których wszystko się zmienia, kiedy zamieszkuje z nimi młody muzyk.

7. "Doktor Who" ma nowe logo. Jodie Whittaker, czyli nowa Doktor, ma się pojawić na ekranach jesienią. A tymczasem BBC ujawniło nowe logo serialu.

REKLAMA