7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Trust Me" (Fot. BBC)

Będzie 2. sezon "Trust Me" w nowej obsadzie. Kolejna z "Czarodziejek" obsadzona. Nowy plakat "Timeless" i teaser "Legionu". A oprócz tego serialowe piloty i nie tylko.

1. Będzie 2. sezon "Trust Me" w nowej obsadzie. Serial "Trust Me" od BBC, w którym główną rolę zagrała Jodie Whittaker, powróci z 2. sezonem. Nie będzie kontynuacji historii z 1. sezonu - "Trust Me" zamieni się w antologię, którą dalej będzie tworzyć Dan Sefton i której druga odsłona także będzie dziać się w Szkocji. Głównym bohaterem będzie kapitan James McKay (na razie nieobsadzony), który jako jedyny przeżył atak wroga w Syrii. Jego koszmar powraca, kiedy leży w szpitalu i ludzie wokół niego zaczynają umierać. Tylko czy to się dzieje naprawdę?

2. Sarah Jeffery w reboocie "Czarodziejek". Aktorka znana z "Shades of Blue" zagra najmłodszą z tytułowych sióstr, studentkę pierwszego roku, Madison.

3. Roselyn Sanchez w pilocie "Grand Hotel". Aktorka z "Devious Maids" dołączyła do obsady pilota amerykańskiej wersji "Grand Hotel", zamówionej przez ABC.

4. Taye Diggs w pilocie nowego serialu CW. Taye Diggs dostał jedną z głównych ról w niezatytułowanym pilocie serialu o futbolu autorstwa April Blair.

5. Kolejny dziwny teaser "Legionu". 2. sezon startuje w Polsce 5 kwietnia na kanale FOX.

6. Zwiastun filmu "Paterno" od HBO. Al Pacino pojawi się na ekranach 7 kwietnia jako trener futbolowy Joe Paterno.

7. Nowy plakat "Timeless". 2. sezon startuje 11 marca.

Timeless - Season 2

REKLAMA