"Krypton" startuje w marcu. Zobaczcie, jak będzie wyglądał Brainiac w serialu o przodkach Supermana

"Krypton" (Fot. SyFy)

"Wszystko, co wiecie o legendzie, ulegnie zmianie". W marcu pojawi się "Krypton" - serial będący prequelem historii Supermana, a już teraz możecie zobaczyć Blake'a Ritsona w roli Brainiaca.

Nowy serial "Krypton" telewizji SyFy to prequel historii Supermana, rozgrywający się na tytułowej planecie na 200 lat przed jej zniszczeniem i wysłaniem małego Kal-Ela na Ziemię. Głównym bohaterem będzie jego przyszły dziadek, Seg-El (Cameron Cuffe), zmuszony do zmierzenia się z ostracyzmem towarzyszącym jego rodowi i chaosem, w jakim pogrąża się cały Krypton.

Zadanie utrudni mu Adam Strange (Shaun Sipos), podróżnik w czasie, który przybędzie, by uprzedzić Seg-Ela o strasznym przeznaczeniu Krytpończyków. Dziadek Supermana stanie przed dylematem - uratować własną planetę, ingerując tym samym w los swojego nienarodzonego wnuka i zmieniając ziemską historię, czy skazać na zagładę wszystkich swoich bliskich?

Twórcami serialu, który zadebiutuje 21 marca, są David S. Goyer (scenarzysta m.in. "Batman v Superman") i Ian Goldberg ("Once Upon a Time"). A bohaterem nowego zwiastuna jest Brainiac, złoczyńca, który przemierza wszechświat na swoim ogromnym okręcie i miniaturyzuje podbite miasta z różnych planet, przekonany, że je ratuje, tak jak Noe ratował zwierzęta. Zobaczcie, jak prezentuje się Blake Ritson w tej roli.

serial Krypton

REKLAMA