"The Expanse" powraca z 3. sezonem - zwiastun i data premiery

"The Expanse" (Fot. SyFy)

0

Szykujcie się do kosmicznej wojny! Telewizja SyFy wypuściła zwiastun 3. sezonu "The Expanse", podała także datę powrotu popularnego serialu science fiction.

"The Expanse" powróci z 3. sezonem 11 kwietnia, na razie niestety tylko w USA. Po emocjonującym finale 2. sezonu Ziemia, Mars i Pas Asteroid są w stanie wojny, rywalizując o to, kto będzie sprawował kontrolę nad światem. Stawki są wyższe niż kiedykolwiek, a każda decyzja, jaką podejmują bohaterowie, może mieć znaczenie dla przetrwania Układu Słonecznego.

W 3. sezonie "The Expanse", który będzie liczyć 13 odcinków, powrócą Steven Strait, Shohreh Aghdashloo, Dominique Tipper, Cas Anvar, Wes Chatham i Frankie Adams. W nowych rolach pojawią się Elizabeth Mitchell ("Lost"), David Strathairn ("Alphas") i Anna Hopkins ("Defiance").

 • BMR

  Pewnie znowu trzeba będzie czekać z pół roku, aż Netflix wpuści trzeci sezon. Tak było z drugim- amerykańska premiera jakoś w lutym, na Netflixie serial "już" we wrześniu. Trochę niepojęta bywa ta polityka zakupowo- releasowa Netflixa...

 • LuKe

  Nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem serialu. Wskoczyłem na pokład już po obu sezonach i obejrzałem dość szybko. Pierwszy sezon zaczął się nużąco. Z czasem się troszkę rozkręcił. Pochwalę twórców za to, że choć wizulana strona wygląda dość ubogo w wykonaniu, to udało im się tchnąć nieco życia w ten świat i robi wrażenie to jak wiele udało im się osiągnąć, mając pewnie przeciętne środki na produkcję. Razi mnie wygląd bohaterów - zbyt wymuskani. Intrygi polityczne z panią o głosie buldożera średnio zajmujące. Uważam, że aktorka jest w pewnym stopniu interesująca ale też ma w sobie coś, co mnie do niej zraża. Nie wiem czy to akcent, czy to jej rzężenie w płucach, ale dostarczane przez nią linijki tekstu nie brzmią naturalnie. Jest bardzo aktorska w swoich poczynaniach. Reszta ekipy aktorsko prezentuje poziom mocno przeciętny. Taki właśnie telewizyjny. Podobało mi się zakończenie wątku tej dziewczyny, która zamieniła się w obcą formę życia. Ostatnie sceny z tego wątku były magiczne i piękne, nawet jeśli CGI ciut raziło. Druga połowa sezonu drugiego wydała mi się stratą czasu. Cały ten stwór na planecie, konflikt, strzelaniny - wszystko niestety strasznie sztuczne i podstawowe. Świat nagle opustoszał. Stawki się rozmyły choć niby szykuje się wielka wojna.
  Do sezonu trzeciego podejdę ze świeżym nastawieniem ale już po materiałach promocyjnych widać, że niewiele się zmieniło. Bohaterowie wciąż jak z Bravo girl, CGI wciąż mocno sztuczne... pozostaje nadzieja na lepszy scenariusz.

 • Agent OfBolas

  Najlepszy serial SciFi jaki pamiętam ... The Expanse i Altered Carbon to dwa piękne, serialowe dzieła. Ba, większość filmów nie dorasta tym tytułom do pięt.

 • Asen Nowak

  Gdzie można oglądnąć trzeci sezon Expanse.
  Przeszukałem Netflix i Amazon Prime (albo nie umiem szukać, albo nie obu nie ma).