"The Good Fight" jako musical? Zobaczcie, jak Christine Baranski śpiewa o prawnikach z Chicago

"The Late Show" (Fot. CBS)

0

"The Good Fight" na Broadwayu? No pewnie! W "The Late Show" Christine Baranski zaprezentowała swój fantastyczny głos, śpiewając o prawnikach z Chicago i ich sprawach, niekoniecznie idealnych.

"The Good Fight" to jeden z tych seriali, w których nie brakuje osób grających na Broadwayu, jak Cush Jumbo, Bernadette Peters, Sarah Steele czy Audra McDonald (od 2. sezonu). A przede wszystkim kawał głosu ma grająca główną rolę Christine Baranski, która miała okazję śpiewać także w filmach (np. "Mamma Mia" czy "Into the Woods").

Stephen Colbert jej talent wykorzystał, zapraszając ją do wspólnego wykonania musicalowego numeru o prawnikach z Chicago. I okazało się, że "The Good Fight" jak najbardziej się do tego nadaje, podobnie jak wcześniej np. "Mindhunter".

Występ zaczyna się od minuty 8:50, a wcześniej możecie zobaczyć krótki fragment 2. sezonu "The Goof Fight", a także rozmowę, w której Christine Baranski opowiada m.in. o tym, jak wyglądała edukacja seksualna w katolickiej szkole średniej i dlaczego co roku uczęszcza na letnie kursy dla dorosłych w Oksfordzie.

"The Good Fight" wraca 4 marca w USA, a od 11 marca nowy sezon będzie w polskim HBO3.