"Ash kontra martwe zło" jako sitcom z lat 70. - zwiastun 3. sezonu w stylu retro

"Ash vs Evil Dead" (Fot. Starz)

Krwawa groteska i rodzinna atmosfera? Takie rzeczy tylko w "Ash kontra martwe zło". Sprawdźcie nową zapowiedź 3. sezonu, stylizowaną na czołówkę sitcomu sprzed lat.

Ociekający krwią i humorem serial grozy powraca z 3. sezonem, w którym ponownie zobaczymy Asha (Bruce Campbell), Pabla (Ray Santiago) i Kelly (Dana DeLorenzo) próbujących uratować świat przed piekielnym zagrożeniem. Tym razem wszystko rozpocznie się na nowo, gdy Kelly, będąc świadkiem masakry relacjonowanej w telewizji, odkryje wszędzie odciski palców diabolicznej Ruby (Lucy Lawless), która nie ustaje w wysiłkach, by pokonać Asha i uczynić z ziemi piekło.

Do obsady w nowym sezonie dołączy Arielle Carver-O'Neill, wcielając się w Brandy, córkę głównego bohatera, z którą ten od lat nie miał kontaktu. Lindsay Farris zagra z kolei Daltona - tajemniczego przywódcę starożytnego zakonu rycerzy, a Lee Majors powróci jako zmarły (bo co to za problem?) ojciec Asha. Szykuje się więc szaleństwo w stylu, jakie doskonale znamy z poprzednich sezonów.

Widać to również w nowej zapowiedzi, którą wystylizowano na czołówkę sitcomu z lat 70. Bohaterowie są tu przedstawiani w rytmie pogodnej muzyczki, a wszystko wygląda tak słodko, że całość można wziąć za familijną komedię. Oczywiście taką z kilkoma krwawymi scenami, piłą mechaniczną zamiast ręki i zapowiedzią szalonej akcji.

3. sezon będzie liczył 10 odcinków, premiera pierwszego w HBO GO 26 lutego, kolejne będą się pojawiać co tydzień. Od 14 kwietnia serial będzie natomiast emitowany w Cinemax.

REKLAMA