Dylan Minnette z serialu "Trzynaście powodów" założył zespół. Zobaczcie jego pierwszy teledysk

Dylan Minnette w serialu "Trzynaście powodów" (fot. Netflix)

0

Dylan Minnette, czyli odtwórca roli Claya Jensena w serialu "Trzynaście powodów", założył nowy zespół - Wallows. W sieci pojawił się pierwszy teledysk grupy do piosenki "Pictures of Girls".

W skład Wallows, poza Dylanem Minnette, wchodzą jeszcze aktor i muzyk Braeden Lemasters ("Sześć stóp pod ziemią", "Dr House") oraz Cole Preston. Amerykanie zaprezentowali klip do utworu "Pictures of Girls", który jest zapowiedzią EP-ki "Spring". Materiał został nagrany z laureatem Grammy, producentem Johnm Congletonem, który wcześniej pracował m.in. z Eryką Badu i Sigur Rós. Aby pozostać w duchu serialu, Dylan Minnette i koledzy powinni wydać swoją muzykę na kasecie.

Reżyserem klipu do "Pictures of Girls" jest Shelly, a zdjęcia do teledysku kręcono w Atwater Village oraz na przedmieściach Los Angeles. Muzycy Wallows wcześniej występowali pod szyldami The Feaver i The Narwhals (wtedy w składzie był jeszcze Zack Mendenhall). Do tej pory piosenki, grupy, które zyskały największą popularność, to "Bleeding Man", "Pleaser" i "Uncomfortable".

Netflix nie ogłosił jeszcze daty premiery 2. sezonu "Trzynastu powodów". Aktorzy i twórcy bardzo oszczędnie wydzielają widzom spoilery na temat nowych odcinków.

Dylan Minnette w zespole Wallows

Wallows (fot. Warner Music Poland)