8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Punisher" (Fot. Netflix)

Nie będzie 3. sezonu "Wayward Pines". "Corporate" z zamówieniem na 2. sezon. Nowe twarze w 2. sezonie "Punishera". A oprócz tego "Odpowiednik", "Lore" i mnóstwo pilotów.

1. Nie będzie 3. sezonu "Wayward Pines". TVLine donosi, że "Wayward Pines" zostało nieoficjalnie skasowane przez FOX-a. Od finału 2. sezonu minęły już prawie dwa lata i wszystko wskazuje na to, że 3. sezonu nie będzie. Przy czym FOX wciąż nie potwierdza tej informacji oficjalnie.

2. "Corporate" z zamówieniem na 2. sezon. Comedy Central zamówiło 2. sezon komedii "Corporate". Jej twórcy skomentowali to tak: "Jesteśmy absolutnie szczęśliwi, że będziemy mogli dalej sprzedawać nasze dusze, robiąc antykorporacyjną komedię dla jednej z największych korporacji na świecie".

3. Amazon zamawia 2. sezon serialowego horroru "Lore". Serial dostał także nową showrunnerkę, którą została Jennifer Salke. Powrotu "Lore" prawdopodobnie możemy się spodziewać już tej jesieni.

4. Nowe twarze w 2. sezonie "Punishera". Do obsady 2. sezonu "Punishera" dołączyli Josh Stewart, Floriana Lima i Giorgia Whigham. Stewart zagra Johna Pilgrima, faceta spokojnego na zewnątrz i bezwzględnego w środku, który zostawił za sobą życie pełne przemocy. Wszystko się zmieni, po tym jak znajdzie się w świecie Franka Castle. Lima wcieli się w Kristę Dumont, terapeutkę, która leczy weteranów wojskowych. Z kolei Whigham zobaczymy w roli Amy Bendix, oszustki z tajemniczą przeszłością.

5. Betty Gabriel w 2. sezonie serialu "Odpowiednik". Aktorka znana z filmu "Get Out" pojawi się w "Odpowiedniku" jako Naya Temple, była agentka FBI, ostatnio zatrudniona przez The Office of Interchange w celu posprzątania bałaganu.

6. Joseph Morgan w pilocie FOX-a. Aktor z "The Originals" dostał główną rolę w pilocie serialu opartego na książce "Gone Baby Gone" Dennisa Lehane'a i jej filmowej adaptacji. Morgan będzie grać detektywa Patricka Kenzie'ego, w którego w filmie wcielał się Casey Affleck.

7. Michael Chiklis w pilocie CBS. Michael Chiklis dostał główną rolę w pilocie serialu "Murder", który będzie kręcony w stylu dokumentu true crime. Chiklis zagra detektywa, który jest prawdziwym weteranem w nowojorskiej policji.

8. Callie Hernandez w pilocie "Mixtape". Znana z "La La Land" aktorka zagra główną rolę w muzycznym pilocie "Mixtape" telewizji FOX. Zobaczymy ją jako Nellie, dziewczynę, która chciała zostać artystką, a w zamian pracuje w szkole artystycznej i jest związana z muzykiem.

REKLAMA