Kolejne ważne wydarzenie w "The Big Bang Theory"? Jest na to szansa jeszcze w tym sezonie

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"The Big Bang Theory" zbliża się powoli do naturalnego końca, a w 11. sezonie możemy się spodziewać kolejnego przełomowego wydarzenia w życiu bohaterów. Jeśli wciąż oglądacie, wiecie, o co chodzi!

Ślub Sheldona i Amy to chyba już ostatnie wielkie wydarzenie, na które fani "The Big Bang Theory" czekają. I, jak donosi TVLine, wszystko wskazuje na to, że zobaczymy je jeszcze w 11. sezonie. Tak przynajmniej mówią twórcy, którzy przyznają jednocześnie, że w tym momencie finał jeszcze nie powstał i coś się może zmienić.

- Myślę, że zobaczycie wesele w tym sezonie. Nie napisaliśmy jeszcze finału, ale z pewnością budujemy pod to grunt przez cały sezon - mówi producent wykonawczy Steve Holland.

Serial ma zamówienie na 12. sezon, więc oczywiście istnieje możliwość, że plan się zmieni i jednak na wesele będziemy czekać do przyszłej jesieni albo i dłużej. Sam Holland we wrześniu 2017 mówił, że nie obiecuje ślubu w tym sezonie, ale na pewno wszystko będzie zmierzać w tym kierunku.

Sheldon i Amy byli bliscy zawarcia związku małżeńskiego już w grudniu, w odcinku "The Confidence Erosion", kiedy to zirytowani weselnymi przygotowaniami postanowili załatwić to szybko w urzędzie miasta i mieć z głowy. Ostatecznie jednak zmienili zdanie i wszystko odbędzie się zgodnie z tradycją.

"The Big Bang Theory" wraca w najbliższy czwartek po przerwie spowodowanej igrzyskami olimpijskimi.

REKLAMA