10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

Iain Armitage i inne powroty do serialu "Wielkie kłamstewka". Gina Rodriguez w "Brooklyn 9-9". "The Magicians" z zamówieniem na 4. sezon. A oprócz tego "Legion", "Casual", "Czarodziejki" i nie tylko.

1. Iain Armitage i inne powroty do "Wielkich kłamstewek". Serialowy Ziggy został małym Sheldonem, ale znajdzie czas, by pojawić się w 2. sezonie "Wielkich kłamstewek". Powrócą także James Tupper (Nathan, mąż Bonnie) i Jeffrey Nordling (Gordon, mąż Renaty). Cała trójka będzie w stałej obsadzie. Ziggy pójdzie już do drugiej klasy, z kolei Nathan i Gordon będą musieli zmierzyć się z osobistymi wyzwaniami, nie tylko małżeńskimi.

2. Gina Rodriguez w "Brooklyn 9-9". Aktorka znana z "Jane the Virgin" pojawi się gościnnie w "Brooklyn 9-9". Nieoficjalnie wiadomo, że będzie romansować z Rosą Diaz.

3. Twórca "Fuller House" wyrzucony z powodu niewłaściwego zachowania. Jeff Franklin już nie prowadzi produkcji "Fuller House", kontraktu z nim nie przedłużył także Warner Bros. TV. Showrunner został oskarżony o niewłaściwe zachowanie przez ekipę serialu - miał przechwalać się przed scenarzystami, z kim sypia, a także dawać małe rólki w serialu swoim aktualnym dziewczynom.

4. "The Magicians" z zamówieniem na 4. sezon. 4. sezon serialu telewizji SyFy pojawi się w 2019 roku i będzie liczyć 13 odcinków.

5. Premiera "Heathers" przełożona z powodu strzelaniny. Stacja Paramount Network zdecydowała się przełożyć premierę "Heathers" po strzelaninie w szkole w Parkland na Florydzie. Wszystko dlatego, że serial jest satyrą na szkolną społeczność, a wśród spraw, które w nim się pojawiają, znajduje się także przemoc z użyciem broni. "Heathers" będzie mieć premierę "później w tym roku".

6. Nowy teaser 2. sezonu "Legionu". Premiera 5 kwietnia na FOX-ie.

7. "Archer" wraca w kwietniu. 9. sezon "Archera" nosi tytuł "Archer: Danger Island", premierę zaplanowano na 25 kwietnia.

8. Lorenza Izzo w finałowym sezonie "Casual". Aktorka znana z "Feed the Beast" zagra nową dziewczynę Laury.

9. Rupert Evans w reboocie "Czarodziejek". Aktor znany z "The Man in the High Castle" zagra nowego Whitelightera, anioła strzegącego tytułowe siostry.

10. Tyler James Williams w pilocie serialu ABC. Tyler James Williams dostał jedną z głównych ról w pilocie "Whiskey Cavalier". Wcieli się w analityka NSA, który zhakował Departament Stanu i teraz ma kłopoty.