Kevin Costner wraca do telewizji w "Yellowstone". Zobaczcie zwiastun nowego serialu

"Yellowstone" (Fot. Paramount Network")

Jak jest Kevin Costner, to muszą być westernowe klimaty. W zapowiedzi "Yellowstone", współczesnego dramatu telewizji Paramount Network, czuć je bardzo wyraźnie.

"Wszyscy ludzie są źli. Ale niektórzy z nas bardzo się starają być dobrzy" - słyszymy w zwiastunie "Yellowstone". Serialu wyglądającego na kolejny współczesny western, którego ambiwalentny moralnie bohater będzie musiał się zmierzyć z otaczającymi go ze wszystkich stron wrogami czyhającymi na jego ziemię.

W głównej roli zobaczymy Kevina Costnera, dla którego będzie to powrót do telewizji po sześciu latach, jakie minęły od debiutu miniserialu "Hatfields & McCoys". Tutaj zagra Johna Duttona, właściciela największego amerykańskiego rancza, który musi zmagać się z nieustannymi zakusami na swoją własność ze strony deweloperów, przyległego indiańskiego rezerwatu czy Parku Narodowego. Jak widać po klimatycznym zwiastunie - w tej walce dozwolone są wszystkie chwyty, a sprawa wychodzi daleko poza zwykły biznes.

Oprócz Costnera (który jest również współproducentem) w obsadzie "Yellowstone" znajdują się m.in. Wes Bentley ("American Horror Story"), Kelly Reilly ("Detektyw"), Luke Grimes ("True Blood"), Cole Hauser ("Rogue"), Danny Huston ("American Horror Story"), Josh Lucas ("The Mysteries of Laura"), Gretchen Mol ("Boardwalk Empire") i Gil Birmingham ("Unbreakable Kimmy Schmidt").

Twórcą serialu jest Taylor Sheridan, scenarzysta filmów "Sicario" i "Aż do piekła", a ostatnio także reżyser "Wind River. Na przeklętej ziemi". Premiera 20 czerwca, 1. sezon będzie liczył 10 odcinków.

REKLAMA