8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Fight" (Fot. CBS)

2. sezon "The Good Fight" od poniedziałku w HBO GO. Alyson Hannigan w nowym serialu ABC. Zdjęcie z planu musicalowego odcinka "Riverdale". A oprócz tego "Fuller House", "The Umbrella Academy" i mnóstwo pilotów.

1. Nowy sezon "The Good Fight" od poniedziałku w HBO GO. 5 marca w HBO GO pojawi się 1. odcinek 2. sezonu "The Good Fight". Ponadto w tym miesiącu w serwisie zadebiutują: 5. sezon "Doliny Krzemowej", "Trust", "Barry" i 3. sezon "Billions" - wszystkie 26 marca. Już jest dostępny "Prezydent z kreskówki" ("Our Cartoon President"), kolejne odcinki co poniedziałek.

2. Alyson Hannigan w nowym serialu ABC. Alyson Hannigan dostała główną rolę w pilocie "Man of the House" - komedii ABC produkowanej przez Kerry Washington. To sitcom o dwóch rozwiedzionych siostrach, które zamieszkują razem. Ta, którą zagra Hannigan, będzie pracownicą opieki społecznej z dwójką dzieci.

3. Mercedes Mason w serialu "The Rookie". Mercedes Mason będzie grać u boku Nathana Filliona w nowym serialu ABC "The Rookie", opowiadającym o policjantach. Serial ma zamówienie dla całego sezonu, Mason wcieli się w kapitan Zoe Andersen, szefową najstarszego początkującego policjanta w LAPD (Fillion).

4. Zdjęcie z planu musicalowego odcinka "Riverdale". Zdjęcie wrzuciła Mädchen Amick. Odcinek zostanie pokazany 18 kwietnia.

5. Janina Gavankar w pilocie komedii FOX-a. Janina Gavankar będzie umawiać się z Donem Johnsonem w nowym serialu komediowym FOX-a, który tworzy Erin Foster.

6. James Roday w pilocie serialu ABC. Aktor znany z "Psych" dołączył do obsady serialu "A Million Little Things" - dramatu w stylu "Big Chill", który pisze DJ Nash ("Up All Night").

7. John Magaro w "The Umbrella Academy". John Magaro dostał stałą rolę w netfliksowym serialu "The Umbrella Academy". Zagra faceta, który zaczyna brać lekcji muzyki u Vanyi (Ellen Page) i zakochuje się w dziewczynie.

8. Twórca "Fuller House" komentuje wyrzucenie z serialu. "Mam złamane serce" - napisał Jeff Franklin na Instagramie, po tym jak go wyrzucono z "Fuller House" za niewłaściwe zachowanie na planie.

REKLAMA