10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Brooklyn 9-9" wróci w marcu. Jessica Alba dołącza do obsady pilota "Bad Boys". Apple zamawia nowy serial M. Nighta Shyamalana. A oprócz tego "Jessica Jones", "Murphy Brown" i nie tylko.

1. "Brooklyn 9-9" wróci w marcu. Druga część 5. sezonu wystartuje w 18 marca. "Brooklyn 9-9" dostanie z powrotem niedzielny slot, w którym teraz emitowane jest "Ghosted". Nie wiadomo, jakie są plany FOX-a w stosunku do "Ghosted", które miało wrócić 11 marca.

2. Jessica Alba dołącza do obsady pilota "Bad Boys". Jessica Alba zagra weterankę wojskową i policjantkę, która jest partnerką postaci Gabrielle Union.

3. "Jessica Jones" w nowym materiale zza kulis. Twórczyni i aktorzy opowiadają o tym, czemu "Jessica Jones" nie jest taka jak inne seriale. Premiera 2. sezonu 8 marca.

4. Bill Nye dołącza do obsady "Blindspot". Bill Nye pojawi się w roli ojca jednej z postaci - spoiler pod linkiem.

5. Perdita Weeks w obsadzie nowego "Magnum". Aktorka znana z "Penny Dreadful" zagra Juliet Higgins, zarządzającą budynkiem, w którym mieszka Magnum.

6. Amanda Payton w obsadzie "Trial & Error". Aktorka znana z "Animal Kingdom" zagra dziewczynę z Nowego Jorku, która teraz mieszka w East Peck.

7. Brett Tucker w "Station 19". Brett Tucker z "Mistresses" dołączył do obsady spin-offu "Chirurgów". Będziemy go oglądać w roli powracającej. Wszystko, co zdradzono na temat jego postaci, to imię: Ripley.

8. Apple zamawia nowy serial M. Nighta Shyamalana. Reżyser "Szóstego zmysłu" wyprodukuje wraz z Tonym Basgallopem ("24: Live Another Day") nowy psychologiczny thriller dla platformy Apple. Serial ma składać się z 10 półgodzinnych odcinków. Basgallop napisze scenariusze, Shyamalan wyreżyseruje premierę.

9. Powroty do "Murphy Brown". Faith Ford, Joe Regalbuto i Grant Shaud - czyli serialowi Corky Sherwood, Frank Fontana i Miles Silverberg - powrócą w nowym sezonie "Murphy Brown", zamówionym przez CBS.

10. Zwiastun filmu HBO "Fahrenheit 451". Adaptacja książki Raya Bradbury'ego pojawi się jeszcze w tym roku. W głównych rolach Michael B. Jordan i Michael Shannon.

REKLAMA