Jaka jest sekretna moc Jessiki Jones? Zobaczcie występ Krysten Ritter u Stephena Colberta

"Jessica Jones" (fot. Netflix)

Supersiła to nie wszystko! Krysten Ritter, czyli serialowa Jessica Jones, skrywa tajemnice, jakich na pewno się nie spodziewacie. Sprawdźcie, jaki talent ujawniła w programie Stephena Colberta.

Wkurzona, sarkastyczna i zmagająca się z piekielnie mrocznymi problemami - taka jest Jessica Jones, jaką znamy z serialu Marvela i Netfliksa. Grająca ją Krysten Ritter robi zupełnie inne wrażenie, zwłaszcza gdy w "The Late show with Stephen Colbert" występuje w kosmicznej sukience, a podczas rozmowy... dzierga na drutach szalik.

Bo jak się okazuje, aktorka jest nie tylko wielką fanką robienia na drutach, ale też ikoną całej społeczności zajmującej się tym niedocenianym hobby. Ba, ostatnio trafiła nawet na okładkę magazynu "Vogue Knitting", jako "Superhero Knitter". I musimy przyznać, że w wydzierganym swetrze jest jej do twarzy równie mocno, jak Jessice Jones ze szklanką whisky.

Swoją pasją próbowała zarazić Stephena Colberta, ale ten mimo wyraźnych chęci, nie okazał się szczególnie pojętnym uczniem. Zobaczcie, jak mu poszło i podziwiajcie, jak zręcznie Krysten Ritter radzi sobie z dzierganiem, opowiadając jednocześnie m.in. o reżyserkach "Jessiki Jones", zaskakujących prośbach fanów i jak na planie serialu przypadkiem załatwiła rekwizytora.

Premiera 2. sezonu "Jessiki Jones" w Netfliksie 8 marca.

REKLAMA