8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Kadr z filmu "Kształt wody"

"Kształt wody" zwycięzcą tegorocznych Oscarów. Netfliksowy film dokumentalny z Oscarem. Zwiastun setnego odcinka "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". A oprócz tego piloty i nie tylko.

1. "Kształt wody" zwycięzcą tegorocznych Oscarów. "Kształt wody" dostał Oscara w kategorii Najlepszy film. Gary Oldman ("Czas mroku") to najlepszy w tym roku aktor, a Frances McDormand ("Trzy billboardy za Ebbing, Missouri") wygrała w kategorii Najlepsza aktorka. Lista zwycięzców Oscarów 2018 jest tutaj, najwięcej statuetek otrzymały "Kształt wody" i "Dunkierka".

2. Netfliksowy film dokumentalny z Oscarem. Nagrodę dla najlepszego filmu dokumentalnego otrzymał "Icarus". To pierwszy film pełnometrażowy Netfliksa, który zdobył Oscara.

3. Rita Moreno w tej samej sukni co 56 lat temu. Aktorka, grająca ostatnio babcię w serialu "One Day at a Time", pojawiła się na tegorocznych Oscarach w tej samej sukni co w 1962 roku, kiedy odbierała nagrodę za "West Side Story". Przegląd oscarowych sukienek znajdziecie tutaj.

4. Zwiastun setnego odcinka "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Setny odcinek "Agentów T.A.R.C.Z.Y." zostanie pokazany w USA 9 marca.

5. Derek Luke w obsadzie pilota "Suspicion". Znany z "Trzynastu powodów" Derek Luke dostał główną rolę w pilocie serialu NBC "Suspicion". Zagra faceta, który akceptuje pożyczkę od bogatego sąsiada i zostaje wplątany w relację z FBI. Do obsady serialu dołączyła także Paula Newsome ("NCIS").

6. Zeeko Zaki w nowym serialu Dicka Wolfa. Aktor znany z "Valor" zagra główną rolę męską - agenta FBI - w serialu zatytułowanym "F.B.I.", który Dick Wolf tworzy dla telewizji CBS. Serial ma już zamówienie na 13 odcinków.

7. Josh Helman w nowym komediodramacie CW. Josh Helman z "Wayward Pines" dostał jedną z głównych ról w pilocie "The End of the World as We Know It", który tworzy Rob Thomas ("Weronika Mars"). W obsadzie znajdują się także Gage Golightly i Quinta Brunson.

8. Billy Eichner z pierwszym stand-upem na Netfliksie. Billy Eichner to kolejny komik, którego stand-up pojawi się w serwisie Netflix.

REKLAMA